Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

EXOTIC

Všetci potrebujeme občas spomaliť, uvoľniť sa a popremýšľať. Odborníci z Magic Travel Vám pomôžu nájsť vysnívanú destináciu či hotel, ktorá bude spĺňať všetky Vaše predstavy o ideálnom relaxe.
Ušijeme Vám luxusnú dovolenku na mieru tak, aby vyhovovala Vašim potrebám. Či už hľadáte oddych v ústraní, skrytý raj alebo luxusné súkromné rezorty, porozprávajte sa s našimi expertmi a dovoľte im pomôcť a poradiť Vám. Ich odbornosť a úprimné rady budú pre Vás neoceniteľné pre nájdenie tej správnej dovolenky, rovnako ako aj ich úroveň expertízy a služieb, ktoré zabezpečia, aby bola Vaša cesta bezproblémová.
Nižšie nájdete zoznam odporúčaných dovolenkových destinácií, niektoré vybrané pre ich štýl a úroveň služieb, iné pre ich šarm a charakter.

Nikki Beach Resort Koh Samui

»»Koh Samui

Päťhviezdičkový hotel z rodiny štýlových hotelov Nikki sa nachádza na pláži obľúbeného thajského ostrova Koh Samui. Nachádza sa neďaleko letoviska Lipa Noi a ponúka ubytovanie v luxusných plážových moderných bungalovoch. Tie sú zariadené nábytkom z tmavého dreva a poskytujú výhľad na oceán alebo na bujné záhrady. Tento chic butikový rezort je vybavený rozľahlým bazénom s výhľadom na pláž a pohodlnými ležadlami. Nájdeme tu aj moderné fitness centrum a spa centrum ponúkajúce relax a masáže.

The Ritz – Carlton, Bali

»»Bali

Nusa Dua je najobľúbenejšou dovolenkovou lokalitou na Bali. Práve tu sa nachádza luxusný päťhviezdičkový hotel The Ritz – Carlton, Bali s dokonalou polohou priamo na bielej pieskovej pláži. Hotel je vzdialený iba 30 minút jazdy od medzinárodného letiska a poskytuje ubytovanie v 313 suitách a vilách s výhľadom na nekonečný Indický oceán alebo do tropických záhrad hotelového rezortu. Všetky vily majú súkromný bazén a všetkým hosťom je k dispozícii vonkajší bazén.

Mandapa, A Ritz – Carlton Reserve

»»Bali

Päťhviezdičkový rezort Mandapa, A Ritz – Carlton Reserve kladie vysoký dôraz na wellness a prírodu a ponúka dokonalé útočisko pre relaxáciu mysle, tela a duše v úžasnom prostredí svetoznámych ryžových polí a pralesov. Nachádza sa v meste Ubud, ktoré je duchovným a kultúrnym centrom celého ostrova. Ponúka služby komorníka, prístup na turistické cesty v džungli, záhradu a farmu. Hostia majú jedinečnú možnosť zasadiť, starať sa a zbierať úradu na ryžových poliach. Hotel ponúka ubytovanie v 35 suitách a 25 vilách s výhľadom na okolitý prales alebo ryžové polia.

Essque Zalu Zanzibar

»»Nungwi

Essque Zalu Zanzibar je päťhviezdičkový butikový hotel, ktorý je členom prestížnej hotelovej značky „Preferred Boutique“. Nachádza sa na severovýchodnom pobreží ostrova Zanzibar, neďaleko malebnej rybárskej dedinky Nungwi . Hotel je situovaný na pobreží Indického oceánu s priamym vstupom na dlhú pláž s jemným bielym pieskom. Poskytuje ubytovanie v 40 priestranných suitách a 9 vilách, ktoré kombinujú moderné a svahilské dizajnové prvky. Izby majú výhľad na oceán alebo do záhrady. Všetky izby majú terasu alebo balkón ako aj veľkú obývaciu miestnosť.

Diamonds La Gemma dell'Est

»»Nungwi

Diamonds La Gemma dell'Est je päťhviezdičkový all inclusive hotelový rezort, ktorý sa nachádza na severozápadnom pobreží afrického ostrova Zanzibar. Nachádza sa v tropických záhradách a hostia si tu môžu vychutnávať úžasné výhľady na nekonečný Indický oceán. Priamo pred hotelom sa nachádza dlhá pláž s jemným bielym pieskom odkiaľ možno sledovať nádherné západy slnka. Hotel ponúka ubytovanie v 138 moderných izbách, suitách a vilách, z ktorých väčšina má výhľad na oceán, súkromnú terasu a priamy prístup do záhrady. Vily majú k dispozícii služby komorníka.

Residence on the Rocks

Residence on the Rocks, Magic Travel
Africa»Seychelles»Mahé

Vila bola postavená podľa tradície indických sídiel zvaných Havelis. Má 450 m2 obytnej plochy, nádherné výhľady a poskytuje skvelý úkryt, o čom sa presvedčil i britský princ William, keď tu dovolenkoval. Hlavná budova má dve veľké spálne a tretia sa nachádza oproti, v domčeku pre hostí. Obe budovy sú postavené v kreolskom štýle, obklopené tradičnými verandami. Interiér tvorí unikátna zbierka kmeňového a etnického umenia, ktoré Amman spolu s manželkou zhromažďovali viac ako 30 rokov počas svojich ciest naprieč Afrikou a Áziou.

W Retreat & Spa - Vieques Island

Magic Travel
Caribic»Puerto Rico»Vieques Island

W Retreat & Spa - Vieques Island sa nachádza na pláži Vieques v blízkosti Isabel Segunda prístavu a Fort Conde de Mirasol. Vieques je známe stredisko ako Isla de Vieques na ostrove Puerto Rico. Až 157 klimatizovaných izieb v rezorte ponúka výhľad na oceán, bazén alebo na záhradu. V izbe sa nachádza CD prehrávač, kávovar a kanvica na prípravu čaju. Kúpeľne sú vybavené telefónmi, žapanmi, papučami a sušičom vlasov. Bezdrôtové pripojenie k internetu je k dispozícii za príplatok. Recepcia je pre hostí otovrená 24 hodín denne vybavujúca expresný checki-in/check-out.

The Residence Maldives

The Residence Maldives
Asia»Maldives»Falhumaafushi, Gaafu Alifu Atoll

Maldivy sú už dlho top destináciou, pre tých, ktorí obľubujú podvodné dobrodružstvá, čerstvo pripravené morské plody a malebné pláže. Novo otvorený rezort The Residence Maldives spĺňa všetky tieto požiadavky. Nachádza sa na juhu, na ostrove Falhumaafushi. Tento ukrytý rezort sa môže pochváliť 94 súkromnými vilami s elegantným interiérom, ktorého dizajn krásne zapadá do tradičnej maldivskej architektúry. Vysoké stropy a francúzske okná zabezpečujú, že každá vila je vzdušná a plná svetla.

Ladera St. Lucia

Ladera St. Lucia
Caribic»Saint Lucia»Soufriere

Hotel Ladera sa nachádza v blízkosti mesta Soufriere na južnom konci karibského ostrova St. Lucia, asi 40 minút od medzinárodného letiska Hewanorra. Zasadený do prekrásnej tropickej prírody vo výške 1100 metrov nad morom s nádherným výhľadom na modrý Karibik v tieni vulaknickej hory Piton. Nič Vás neprekvapí viac ako fakt, že Váš Hilltop Dream Suite nemá stenu v obývačke a tak Vám poskytne výhľad na zalesnenú horu Piton a vody Karibiku. Tu nájdete úplne súkromie.

The Canouan Resort at Carenge Bay

The Canouan Resort at Carenge Bay

Yhe Canouan Resort sa nachádza na Kanuánskom ostrove v srdci Grenady v juhovýchodnej časti Karibiku. Hotelový komplex o rozlohe 300 akrov s troma súkromnými plážami s bielym pieskom a obrovskými koralovým útesom je jeden z najväčších na svete. Kanuánske ostrovy sú známe ako raj jachtárov, ale ja podmorským životom a karibským šarmom. Ostrovy, na ktorých žije iba 1500 obyvateľov sa nachádzajú 177 km na západ od Barbadosu a ľahko sa na ne dostanete z okolitých ostrovov Mustique, Bequia, Petit St. Vincent a Tobago Cays.