Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

FAMILY HOLIDAYS

Šťastné deti. Šťastní rodičia. Jednoduchý recept na šťastnú dovolenku. Ale...
Ono to vlastne vôbec nie je jednoduché. Napriek tomu, že mnohé miesta ponúkajú služby špeciálne pre deti, môže byť veľmi ťažké nájsť dovolenku, ktorá je presne tou pravou pre Vás a Vašu rodinu; destináciu, kde dokážu skĺbiť rôzne vekové kategórie, osobnosti a záujmy - a zároveň dať Vám možnosť relaxovať a dobiť baterky.
Pomôžeme Vám zrealizovať perfektnú rodinnú dovolenku. Chceme, aby ste odišli s dôverou, že sme pre Vás pripravili nezabudnuteľný zážitok a vrátili sa s úsmevom. V Magic Travel chápeme, čo znamená skvelá dovolenka pre deti - taká, ktoré ponúka vzrušenie a zábavu po ktorej deti túžia. Na základe našich dlhoročných skúseností v mnohých krajinách sme schopní navrhnúť destinácie, ktoré splnia všetky Vaše priania pokiaľ ide o ubytovanie, zábavu, aktivity a služby, odporučiť najlepšie hotely a letoviská pre Vás a Vaše deti...

Memories Splash Punta Cana

»»Punta Cana

Rozsiahly all inclusive rezort sa nachádza pri pláži Bávaro s bielym pieskom, lemovanej palmami, považovanej za jednu z najkrajších na svete. Súčasťou areálu je najväčší vodný park v Karibiku, čo robí z Memories Splash Punta Cana ideálne miesto pre rodinnú dovolenku. Okrem neobmedzeného vstupu do vodného parku s organizovanými dennými aktivitami, rodiny s menšími i väčšími deťmi iste ocenia aj služby detského klubu a klubu pre tínedžerov.

Fairmont Mayakoba Riviera Maya Resort

436902c5-2d94-464e-96ca-0a94944ee0dd.jpg
Latin America»Mexico»Riviera Maya

Nachádza sa len dva kilometre od Playa del Carmen 5th Avenue a 30 minút na medzinárodné letisko v Cancune. Je to luxusný hotelový rezort obkolesený prírodnými vodnými kanálmi a bujnou vegetáciou. V jeho blízkosti sa nachádza jedno z najlepších golfových ihrísk v Mexiku, dizajnované Gregom Normanom a Elom Camaleonom. Charakteristickou vlastnosťou hotela je zmysel pre priestor. Pokojné prostredie a príjemné posedenie umožní hosťom dokonalý relax v izbách s výhľadom na celý komplex. Izby ponúkajú maximálny luxus a pohodlie.

Song Saa Private Island

Song Saa Private Island
Asia»Cambodia»Koh Rong Archipelago

Song Saa Private Island je super exkluzívny rezort nachádzajúci sa v súostroví Koh Rong, ktorého súčasťou sú dva malé ostrovy Koh Ouen a Koh Bong, ktoré sú spojené lávkou a obklopené morskou rezerváciou. Song Saa Private Island je jednou z najlepších a najluxusnejších destinácii v Kambodži a názov Song Saa v kmérčtine znamená „milenci“, takže rezort je predurčený pre páry a novomanželov na svadobnej ceste. Hotel disponuje 27 vilami rôznych kategórií, vrátane nadvodných bungalovov v štýle Maldív, rovnako ako aj plážových bungalovov.

One & Only The Palm

One & Only the Palm

One & Only The Palm v Dubaji, nachádzajúci sa na polostrove v jednej z najveľkolepejších častí sveta, ponúka exkluzívnu a odľahlú enklávu bezchybného štýlu. Hostia si môžu krásu rezortu vychutnať uprostred sviežich pestovaných záhrad, fontán a bazénov, pozdĺž šumiaceho pobrežia. Kochať sa môžu pohľadom na zázračný a vzrušujúci nový Dubaj. One & Only Palm spája maurskú a andalúzsku architektúru s modernými elegantnými interiérmi v 90 kľúčových a štyroch exkluzívnych plážových vilách.

Buccament Bay Resort

Buccament Bay Resort

Buccament Bay Resort je nový 5-hviezdičkový hotel v Karibiku od Harlequin Hotels & Resorts. Tento all inclusive luxusný plážový hotel, ktorý sa nachádza na nádhernom karibskom ostrove St Vincent, uprostred sviežich zelených hôr a dažďového pralesa s plážou s bielym pieskom. Buccament Bay Resort je ideálny na dovolenky pre celú rodinu, ktorá ponúka celý rad aktivít vrátane futbalovej školy, tenisovej akadémie, akadémie múzických umení a kúpeľov ESPA. Ubytovanie je poskytované vo vilách, tie majú rozlohu od 79 do 227 metrov štvorcových.

Eden Roc at Cap Cana

Eden Roc at Cap Cana

Ide o 5-hviezdičkový luxusný apartmánový komplex, ktorý otvorili v decembri 2011. Eden Roc v Cap Cana, ktorý sa nachádza na najelegantnejšej pláži Dominikánskej republiky, je útočisko v Karibiku inšpirovaný očarujúcimi strediskami francúzskej a talianskej riviéry. Záhrady plné vôní tropických kvetín obklopujú 33 samostatne stojacich apartmánov, každý s vlastným bazénom a tiež kúpele a tri luxusné bungalovy priamo pri pláži. Je to súkromné útočisko plné pôžitkov: od golfu a potápania cez labužnícke stolovania až po jedinečné kúpeľné procedúry.

Shanri-La's Borocay Resort & Spa

Shangri-La's Borocay Resort & Spa
Asia»Philippines»Borocay Island

Shangri –La’s Boracay Resort & Spa je jedným z prvých luxusných rezortov postavených na filipínskom ostrove Boracay, známym svojimi nádhernými opustenými plážami,. Nachádza sa v severnej časti ostrova, ktorá je domovom zaujímavých a vzácnych druhov voľne žijúcich živočíchov. Postavený na kopci v prírodnej rezervácii prináša novú úroveň luxusu aj pre náročných hostí. Hotel disponuje 219 izbami a apartmánmi zariadenými v klasickom ale modernom štýle s prvkami miestnej kultúry. Izby sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli pohodlie, skutočnú radosť a uvoľnenie.

WALDORF ASTORIA'S Palatial SPA, BEACH AND GOLF RESORT

WA_hotelexterior_1024x680_FitToBoxSmallDimension_Center.jpg

Inšpirovaný palácmi Arabského polostrova, Waldorf Astoria Ras Al Khaimah prináša pravé, legendárne Waldorf pohostenie a služby. Hotelový rezort sa nachádza na jednej z najpríťažlivejších pláži na Blízkom východe asi 40 min. autom od medzinárodného letiska v Dubaji. 18 jamkové golfové ihrisko a 600 metrov dlhá piesková pláž zasadené do modrých vôd Arabského mora sú pridanou hodnotou tohto už skutočne luxusného hotela. Hosťom sú k dispozícii bezkonkurenčné služby ako pristávacia plocha pre vrtuľník, súkromná 24 hodinová služba a butler service.

Mazagan Beach Resort

booking_202_2028894.jpg
Africa»Morocco»Casablanca

Mazagan Beach Resort je nová luxusná destinácia v Maroku. Je postavený na ploche 250 hektárov, vedľa 7-kilometrovej pláže. Tento luxusný 5-hviezdičkový hotel je charakteristický svojou strechou so zelenými škridlami. Hniezdi uprostred oázy a ponúka 500 izieb a apartmánov. V každej izbe sa ponúka nádherný dych vyrážajúci výhľad na Atlantický oceán, lagúnu, golfové ihrisko či bazén. Vybavenie izieb je komfortné a sofistikované, no zároveň aj moderné s trendovým nábytkom a dekoráciami, ktoré poukazujú na marocké umenie a využívajú remeselnícky talent miestnych obyvateľov.