Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

HONEYMOONS

V živote každého človeka sú dôležité chvíle, prečo by sa nemohli stať zároveň výnimočné...?

Nevymenili by ste hádky o tom, či budú ružové labute na sedemposchodovej torte alebo nie, za svadbu v luxusnej rezidencii na nádhernom ostrove v Karibiku? Bez stresov a zbytočného predsvadobného zhonu a podľa želania (napríklad aj s labuťami na sedemposchodovej torte). Stačí si vybrať destináciu z našej špeciálnej ponuky a my zabezpečíme všetko ostatné. Poradíme vám ktoré dokumenty sú potrebné k právoplatnosti sobáša a zároveň pre vás pripravíme neopakovateľnú svadobnú cestu... Just married.

Mandarin Oriental Marrakech

»»Marakech

Mandarin Oriental Marrakech bol otvorený v roku 2015 v čarovnom marockom meste Marakéš. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 20 hektárov a poskytuje neopakovateľné výhľady na zasnežené vrcholky pohoria Atlas. Známe námestia Jemaa El Fna sa nachádza 10 minút jazdy od hotela a do historickej Mediny sa dostanete za 5 minút. Hotel ponúka ubytovanie v 54 súkromných vilách zariadených v arabskom štýle s vlastným bazénom, záhradou a vírivou vaňou. K dispozícii sú aj suity so strešným bazénom a súkromnou terasou.

Memories Splash Punta Cana

»»Punta Cana

Rozsiahly all inclusive rezort sa nachádza pri pláži Bávaro s bielym pieskom, lemovanej palmami, považovanej za jednu z najkrajších na svete. Súčasťou areálu je najväčší vodný park v Karibiku, čo robí z Memories Splash Punta Cana ideálne miesto pre rodinnú dovolenku. Okrem neobmedzeného vstupu do vodného parku s organizovanými dennými aktivitami, rodiny s menšími i väčšími deťmi iste ocenia aj služby detského klubu a klubu pre tínedžerov.

Fairmont Royal Palm Marrakech

Beachcomber Royal Palm Marrakesch4.jpg
»»Marakech

Fairmont Royal Palm Marrakech je 6-hviezdičkový rezort, ktorý má 134 luxusných suít a víl roztrúsených po obrovskom 231 ha areáli na úpätí pohoria Atlas a iba 12 kilometrov od mystického červeného mesta Marakéš. Každá vila má svoj súkromný bazén, balkón a hammam v nádhernom parku. Prezidentská suita disponuje vlastnou vírivou vaňou. Hotel je zasadený v unikátnom prostredí nádherných záhrad plných starých olivovníkov a fontán.

Residence on the Rocks

Residence on the Rocks, Magic Travel
Africa»Seychelles»Mahé

Vila bola postavená podľa tradície indických sídiel zvaných Havelis. Má 450 m2 obytnej plochy, nádherné výhľady a poskytuje skvelý úkryt, o čom sa presvedčil i britský princ William, keď tu dovolenkoval. Hlavná budova má dve veľké spálne a tretia sa nachádza oproti, v domčeku pre hostí. Obe budovy sú postavené v kreolskom štýle, obklopené tradičnými verandami. Interiér tvorí unikátna zbierka kmeňového a etnického umenia, ktoré Amman spolu s manželkou zhromažďovali viac ako 30 rokov počas svojich ciest naprieč Afrikou a Áziou.

Ponta dos Ganchos Exclusive Resort

Ponta dos Ganchos Exlusive Resort
Latin America»Brazil»Governador Celso Ramos, Santa Catarina

Obklopený tyrkysovými vodami a nedotknutými plážami, Ponta do Ganchos Resort je klenot na Smaragdovom pobreží Brazílie, ktorý ponúka návštevníkom all-inclusive zážitok. Je dôvod prečo tomuto miestu hovoria Smaragdové pobrežie. Obklopené modrým priezračným morom a oslnivo bielymi plážami z troch strán sa tu nachádza 25 bungalovov, ktoré sú ukryté v sviežej tropickej zeleni.

Banyan Tree Mayakoba

Banyan Tree Mayakoba
Latin America»Mexico»Riviera Maya

Banyan Tree Mayakoba na slávnom mexickom pobreží Riviera Maya vyzdvihuje životný štýl Karibiku. Banyań Tree sa nachádza v integrovanom rezorte Mayakoba a očarí Vás cestovateľskou romantikou , ktorá ide ruka v ruke s jedinečným zmyslom pre priestor plný pokoja a súkromia. Rezort Mayakoba je starostlivo udržiavný ekosystém dún, mandrovníkov a sladkovodných lagún, ktoré sú domovom nespočetného množstva rýb, vtákov a cicavcov. Tiahne sa pozdĺž pobrežia, kde sa nachádza druhý najväčší koralový útes na svete siahajúci od Yucatánu až po Guatemalu.

Rumours Luxury Villas & Spa

Rumours Luxury Villas & Spa

Rumours Luxury Villas & Spa sa nachádza na dvoch plážach v oblasti Muri Beach Rotongy, z ktorej je tiež veľmi blízko na menšie okolité ostrovy. Je to ideálne miesto pre medové týždne alebo luxusnú dovolenku v južnom Pacifiku. V tomto rezorte si hostia vychutnajú prvotriedny luxus súkromnej pláže a plážových víl. Ide o exkluzívne súkromné luxusné vily na Cookových ostrovoch, všetky s vlastným bazénom a väčšina z nich má aj spa bazén. Vily Romance Rarotonga garantujú romantickú tropickú dovolenku. Brána vedie na súkromné nádvorie s vlastným bazénom v tropickej záhrade.

Cayo Espanto

Cayo Espanto
Latin America»Belize»Ambergris Caye

Objavte svoj vlastný súkromný ostrov Cayo Espanto v Belize, kde sa spolu snúbi raj a luxus. Cayo Espanto sa nachádza 3 míle od San Pedro v pokojných vodách západného Karibiku, pri pobreží Belize. Tento päťhviezdičkový prvotriedny rezort ponúka len tie najlepšie služby aj pre náročnejších klientov. Len tu prežijete nádherné večery a nezabudnuteľné dni v súkromnej vile priamo na pláži s výhľadom na Karibik. Sedem plážových viliek je roztrúsených po pobreží celého ostrova, takže sa Vám môže stať, že nestretnete suseda počas celej doby Vášho pobytu.

Laluna Grenada

Laluna Grenada
Caribic»Grenada»St. George's Grenada

Grenada sa v skutočnosti skladá z niekoľkých ostrovov vo východnom Karibiku, z ktorých najväčší je tiež nazývaný Grenada. Laluna rezort sa nachádza na hlavnom ostrove, na ktorom je aj hlavné mesto St. George. Laluna je krásny rezort priamo na pláži, kde budete plávať a hrať sa v tropických vodách Karibiku a oddychovať v jednej zo 16tich romantických luxusných viliek s vlastným bazénom a výhľadom na oceán. Každá vilka je navrhnutá v minimalistickom štýle s indonézskymi prvkami v prírodných tónoch. Súkromná terasa s posedením plným vankúšov len umocní pocit intimity a romantiky.

Jean Michel Cousteau Fiji Island Resort

Jean Michel Cousteau Fiji Islands Resort

S výhľadom na pokojný Savusavu záliv, Jean Michel Cousteau Fiji Resort ponúka unikátne tropické útočisko s morskými biológmi, ktorý tu pracujú na plný úväzok aby Vám mohli byť nápomocný pri Vašich podmorských zážitkoch. Kedysi kokosová plantáž, dnes je tu nádherný, luxusný eko-rezort. Či už pôjdete na svadobnú cestu alebo za potápaním Jean Michel Cousteau Fiji Islands Resort si proste zamilujete. Hotelový komplex ponúka hosťom ubytovanie v 25 štýlových bungalovoch s ratanovým nábytkom, drevenou terasou a obrovskou kúpeľnou v talianskom štýle.