Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Blancaneaux Lodge
Blancaneaux Lodge
Blancaneaux Lodge

Blancaneaux Lodge

Latin America»Belize»San Ignacio

Poloha: Luxusný rezort s bungalovmi priamo uprostred dažďového pralesa sa nachádza pod Maya Mountains. Ideálny na relax a spoznávanie tajomstiev prírody. Na začiatku 80. rokov 20. storočia na toto miesto zavítal americký režisér, scenárista a producent Francis Ford Coppola (Godfather, Dracula atď) a okamžite úžasný no opustený Blancaneaux Lodge kúpil a desaťročie ho používal ako rodinný rezort. Verejnosti ho sprístupnil v roku 1993 a patrí medzi najlepšie hodnotené rezorty v strednej a južnej Amerike.

Vybavenie hotela: Súčasťou rezortu sú aj kúpele ponúkajúce tradičné thajské masáže.

Ubytovanie: Každá z drevených chatiek má svoje osobité čaro. Obsahujú kúpeľňu, trezor, chladničku, stôl, ventilátor, kávovar, dáždniky, sušič na vlasy, budík.

Stravovanie: Jedna z reštaurácií tu ponúka najmä jedlá talianskej kuchyne a jedlá z tajných rodinných receptov Coppolovcov. Zeleninu si reštaurácia pestuje sama. Ďalšia reštaurácia ponúkajú jedlá mexickej, karibskej a tradičnej mayskej kuchyne.

Šport: jazda na koni, bicykel, turistika, plávanie

Zábava: Najmä spoznávanie okolitej prírody či už na bicykli alebo koni, pozorovanie vtákov, výlety na vodopády, takisto výlety za pamiatkami starej mayskej kultúry.

Ubytovanie /Accomodation 20 viliek Francis Ford Coppola villa, Twobedroom villa, Riverfront cabanas, Gardenview cabanas, Deluxe cabanas, Enchanted cottage

Vybavenie rezortu / Leisure facilities Spa, obchod so suvenírmi, jazdecká stajňa, organická záhrada, bazén

Ubytovanie
20 viliek Francis Ford Coppola villa, Twobedroom villa, Riverfront cabanas, Gardenview cabanas, Deluxe cabanas, Enchanted cottage
Letisko
Belize International Airport, 2 hod
Adresa
Mountain Pine Ridge Reserve, Central Farm, San Ignacio, Belize