Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
beach2
restaurant
suite
pool bar
royal pool
pool
spa

Royal By Rex Resorts

Caribic»Saint Lucia»Castries

Poloha: Rezort pre náročných klientov sa nachádza niekoľko kilometrov od hlavého mesta a je postavený v nádherných záhradách s výhľadom na pláž Reduit, jedna z najlepších na St. Lucii, a hostia sú uprostred nádhernej prírody rozmaznávaní najlepšími službami. St. Lucian je hotel svetovej triedy, svojim návštevníkom poskytuje nezabudnuteľnú dovolenku a je ako stvorený pre romantické karibské svadby a medové týždne.

Vybavenie hotela: Hotel má svoje kúpele, kde si môžete vybrať z množstva masážnych procedúr (gymnastiku Cybex, masáže Shiatsu, Thalasso terapiu, zábaly Spirulina, aromaterapiu, kozmetiku z exotických rastlín a mnohé ďalšie)

Ubytovanie: Izby v ničom nezaostávajú za luxusom areálu, všetky izby sú v skutočnosti apartmány s oddelenou spálňou, luxusnými kúpeľňami, trezorom, telefónom, televízorom, rádiom, klimatizáciou a terasou s prístupom do záhrady.

Stravovanie: Elegantné reštaurácie tu ponúkajú jedná karibskej, medzinárodnej a orientálnej kuchyne.

Šport: vodné športy, potápanie, tenis, golf, fitnes, jazda na koni

Zábava: Spoznajte ostrov pomocou organizovaných výletoch alebo samostatne pomocou prenajatého auta. Nájdete tu tenisové kurty, centrum vodných športov a množstvo ďalších služieb.

Ubytovanie /Accomodation 96 izieb a suít Deluxe, seaview, beachront, presidential

Vybavenie rezortu / Leisure facilities Biznis centrum, práčovňa, fitnes centrum, spa, bazény, obchod, požičovňa áut, tenisový kurt, vlasový salón

Ubytovanie
96 izieb a suít Deluxe, seaview, beachront, presidential
Letisko
Hewanorra International Airport, 90 min
Adresa
PO Box 512, Rodney Bay, Reduit Beach, Castries, St Lucia