Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Shandrani Resort & Spa
Shandrani Resort & Spa
Shandrani Resort & Spa
Shandrani Resort & Spa
Shandrani Resort & Spa
Shandrani Resort & Spa

Shandrani Resort & Spa

Africa»Mauritius»Blue Bay

Ak ide o luxusnú dovolenku na ostrove Maurícius, Rezort Shandrani, ktorý sa rozprestiera na nedotknutom južnom pobreží ostrova, je voľbou číslo jedna. Rezort je situovaný na súkromnom poloostrovčeku obkolesenom morským parkom Modrá zátoka, bohatým na podmorský život. Hotel taktiež ponúka tri súkromné pláže. Krátkou plavbou člnom sa dostanete do známej prírodnej rezervácie Iles aux Aigrettes. Shandrai Resort & Spa je vďaka svojmu konceptu "Serenity plus" absolútne "all-inclusive" 5 hviezdičkovým rezortom. Koncept "Serenity plus" znamená mnohonásobný pôžitok a bohatý výber možností od vášho príchodu do rezortu až po odchod. Ďalšou výhodou je absolútna absencia nutnosti podpisovania účtov. Pre dokonalú "all-inclusive" dovolenku na Mauríciu si zarezervujte váš pobyt v Shandrani Resort & Spa a oddychujte s pocitom, že o všetky ostatné náležitosti bude dobre postarané! Príjmite pozvanie do 5 reštaurácií, kde môžete ochutnať luxusné jedlá s ponukou najlepších importných vín. Rezort má pestrú ponuku čo do športu i oddychu. Popri ostatných aktivitách je k dispozícii aj vodné lyžovanie a golf. Škola plavby, kitesurfingu a centrum potápania pripojené k PADI a National Geographic potešia všetkých športových nadšencov.
K ostatnému vybaveniu luxusného rezortu bezpochyby patria aj kúpele a wellness centrum svetovo známej značky Clarins. V rezorte Shandrani Resort & Spa spoznajte nový rozmer slobody.

Ubytovanie
110 Superior Room, 69 Superior Beach Front, 108 Deluxe Room, 36 Family Apartment, 2 Senior Suite, 2 Family Suite
Letisko
SSR International Airport, 5 min
Adresa
SHANDRANI RESORT & SPA BLUE BAY - MAURITIUS Phone number : +230 603 4343 Fax number : +230 637 4313 Email: shandrani@bchot.com Website: www.shandrani-resort.com