Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu
Alila Villas Uluwatu

Alila Villas Uluwatu

Ázia»Indonézia»Bali

Alila Villas Uluwatu sa nachádza na južnom pobreží Bali na polostrove Bukit a je vzdialený 30 minút letu z medzinárodného letiska Ngurah Rai a 15 minút od Jimbaran Bay neďaleko renomovaného chrámu Uluwatu. Rezort leží na vyvýšenej planine s vápencovitými útesmi sto metrov nad Indickým oceánom a rozprestiera sa na území o rozlohe 14,4 hektárov. Čo sa týka ubytovania, rezort predstavuje kombináciu moderného dizajnu a tradičnej balinézskej kultúry.

Alila Villas Uluwatu sa nachádza na južnom pobreží Bali na polostrove Bukit a je vzdialený 30 minút letu z medzinárodného letiska Ngurah Rai a 15 minút od Jimbaran Bay neďaleko renomovaného chrámu Uluwatu. Rezort leží na vyvýšenej planine s vápencovitými útesmi sto metrov nad Indickým oceánom a rozprestiera sa na území o rozlohe 14,4 hektárov. Čo sa týka ubytovania, rezort predstavuje kombináciu moderného dizajnu a tradičnej balinézskej kultúry. Hostia majú k dispozícii prekrásne vily na útese, pričom v areáli nájdete 56 víl s jednou spálňou a bazénom o rozlohe 291 m2, 26 víl s troma spálňami o rozlohe od 2000 až 3000 m2 a päť víl na útese s troma spálňami o rozlohe od 2000 až 3000 m2. Čo sa týka stolovania, v areáli nájdete aj štyri reštaurácie a dva bary. Kvalifikovaný terapeuti v Spa Alila používajú čerstvé prírodné produkty, aby vám poskytli prvotriedne holistické ošetrenia, ktoré omladia vaše telo i dušu. Milovníci aktívneho oddychu si môžu zašportovať v telocvični alebo si zaplávať v bazéne. Alila Villas Uluwatu predstavuje jedinečnú možnosť vlastniť kus skutočného raja na zemi. Vstúpte do pestrofarebného sveta ukľudňujúceho akvamarínového oceánu, ktoré kontrastuje so zlatistým nebom západu slnka.

Ubytovanie
84 luxusných víl One Bedroom Villa with Pool, Two Bedroom Villa with Pool, Three Bedroom, Cliffside Villa wirh Pool, Private Villas with Pool
Dátum otvorenia
2009
Letisko
Denpasar Int. Airport, 30 min
Adresa
Alila Viullas Uluwatu, Bali Bukit, Peninsula Bali, Indonesia