Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena
Amanjena

Amanjena

Afrika»Maroko»Marakech

Amanjena je súkromné luxusné letovisko izolované od vonkajšieho sveta pulzujúcej Mediny v Marrakechu. Celkovo 32 privátnych pavilónov vo farbách západu slnka je zariadených maximálne priestranne, pričom osem z nich má súkromný bazén so stmievačmi svetla a pravým tradičným krbom, ktorý môže slúžiť na rôzne účely. Terasy sú osvetlené sviečkovým osvetlením, ktoré z nich vytvára ideálne romantické miesto na oddych aj po západe slnka. Amanjena je verná odkazu Maroka - pri jej stavbe sa použili iba miestne materiály. Farby, ktoré sú typické pre túto oblasť sú tyrkysová, modrá, zelená a ružová.

Amanjena je súkromné luxusné letovisko izolované od vonkajšieho sveta pulzujúcej Mediny v Marrakechu. Celkovo 32 privátnych pavilónov vo farbách západu slnka je zariadených maximálne priestranne, pričom osem z nich má súkromný bazén so stmievačmi svetla a pravým tradičným krbom, ktorý môže slúžiť na rôzne účely. Terasy sú osvetlené sviečkovým osvetlením, ktoré z nich vytvára ideálne romantické miesto na oddych aj po západe slnka. Amanjena je verná odkazu Maroka - pri jej stavbe sa použili iba miestne materiály. Farby, ktoré sú typické pre túto oblasť sú tyrkysová, modrá, zelená a ružová. Pestrofarebnosť dotvára krása jeho okolia - olivové háje a ovocné stromy, snehové vrcholy Atlasových hôr, autentické berberské dedinky a vzrušujúca Medina. Centrum krásy a zdravia s domorodými procedúrami a parnými kúpeľmi sú určené na omladenie tela a dokonalý relax. Esenciálne olejové masáže v miestnostiach so sviečkami, s dymiacimi kadidlami a teplým mätovým čajom dotvárajú exotickú atmosféru Maroka. Pre tých, ktorí si chcú zachovať postavu aj počas dovolenky, je k dispozícii telocvičňa, antukový tenisový kurt a golfové ihrisko. Tento hotel je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú byť rozmaznávaní v typickom arabskom štýle. Rezort je členom prestížnej medzinárodnej siete Aman Resorts, čo je zárukou poskytovania služieb na najvyššej úrovni.

Ubytovanie
32 pavilónov a 7 rezidencií / Rose-toned Pavilions, Pavilions Bassin, Pavilions Piscine, Two-storey Maisons, Al-Hamra Maison
Dátum otvorenia
2000
Letisko
Marrakech Airport, 20 min
Adresa
Amanjena Route de Ouarzazate Marrakech Marocco