Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Amankora
Amankora
Amankora
Amankora
Amankora
Amankora
Amankora

Amankora

Ázia»Bhután»Paro

Predstavte si kráľovstvo, kde šťastie je vrchol bytia, kde kultúra a tradície ostali nedotknuté a kde budhizmus je hlavným náboženstvom od 7. storočia. Toto kráľovstvo sa nazýva Bután a nachádza sa v tajuplných Himalájách ďaleko od vplyvov globalizácie. Bohatstvo života je ešte aj dnes v jednoduchom spôsobe života a dokonalom spolunažívaní s prírodou. Nájdete tu vlnité doliny, roviny, hlboké rokliny a nekonečné pohoria. Amankora ponúka päť jedinečných víl, ktoré sú v súlade so svojím okolím tohto kráľovstva. Väčšina ciest začína v Amankora Paro alebo Amankora Thimphu.

Predstavte si kráľovstvo, kde šťastie je vrchol bytia, kde kultúra a tradície ostali nedotknuté a kde budhizmus je hlavným náboženstvom od 7. storočia. Toto kráľovstvo sa nazýva Bután a nachádza sa v tajuplných Himalájách ďaleko od vplyvov globalizácie. Bohatstvo života je ešte aj dnes v jednoduchom spôsobe života a dokonalom spolunažívaní s prírodou. Nájdete tu vlnité doliny, roviny, hlboké rokliny a nekonečné pohoria. Amankora ponúka päť jedinečných víl, ktoré sú v súlade so svojím okolím tohto kráľovstva. Väčšina ciest začína v Amankora Paro alebo Amankora Thimphu. Vila v Paro sa nachádza v ihličnatom lese a nájdete v nej 24 apartmánov. Amankora Thimphu sa nachádza na území Motithang neďaleko od hlavného mesta. Amankora Punakha nájdete na východ od Dochu La Pass a na sever od Punakha Dzong, ktorá je zimnou rezidenciou kráľa. Amankora Gangtey je umiestnená priamo v divočine údolia Phobjikha a ponúka výhľad na kláštor Gangtey Goemba, ktorý bol postavený v 16. storočí. Amankora Bumthang je postavená pri kráľovskom paláci Wangdicholing v meste Jakar v údolí Choekhor, ktoré je exotickou zmesou borovicových lesov, jabloňových sadov a farmárskych polí. Päť chát Amankora odhalia bohatstvo kultúrnej a biogenetickej evolúcie Bhutánskeho kráľovstva. Púť sa začína a končí v Paro, kde sa zároveň uzatvára kruh duchovného obrodenia.

Ubytovanie
72 suít / Amankora Paro Suites, Amnakora Thimpu Suites, Amankora Punakha Suites, Amankora Gangtey Suites, Amankora Bumthang Suites
Dátum otvorenia
2004
Letisko
Paro International Airport, 30 min
Adresa
Amankora Paro, Thimphu, Pukakha Gangtel and Bumthang Kingdom of Bhutan