Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Atlantis
Atlantis
Atlantis
Atlantis
Atlantis

Atlantis, Paradise Island

Karibská oblasť»Bahamy»Paradise Island

Toto najväčšie stredisko ostrova Paradise Island ponúka fantastický rozsah prvotr iednych služieb, dlhú pláž s bielym pieskom a tropické záhrady. Transfer z letiska trvá približne 30 minút. Nie náhodou sa tento hotel pýši menom bájnej Atlantídy. Veď k dispozícii je viac ako 2300 klimatizovaných izieb v troch rôznych sekciách hotelového komplexu. Všetky izby sú navrhnuté tak, aby vám ponúkli dokonalý výhľad na jedinečnú okolitú prírodu, pričom izby majú výhľad buď na more, prístav, alebo na bazén. Hotel verne odráža energiu vody, krásu Karibiku a duch stratenej civilizácie.

Toto najväčšie stredisko ostrova Paradise Island ponúka fantastický rozsah prvotr iednych služieb, dlhú pláž s bielym pieskom a tropické záhrady. Transfer z letiska trvá približne 30 minút. Nie náhodou sa tento hotel pýši menom bájnej Atlantídy. Veď k dispozícii je viac ako 2300 klimatizovaných izieb v troch rôznych sekciách hotelového komplexu. Všetky izby sú navrhnuté tak, aby vám ponúkli dokonalý výhľad na jedinečnú okolitú prírodu, pričom izby majú výhľad buď na more, prístav, alebo na bazén. Hotel verne odráža energiu vody, krásu Karibiku a duch stratenej civilizácie. V Atlantise sa nachádza až 22 reštaurácií a 20 barov, ktoré ponúkajú rôzne druhy jedál, od gurmánskych špecialít až po ľahké a rýchle jedlá. V stredisku nájdete aj Atlantis Casino. Sklenené sochy, nachádzajúce sa v kasíne vytvoril svetoznámy sochár Dale Chihuly. V areáli hotela okrem toho nájdete aj množstvo obchodov, butikov a nočný klub s pestrým nočným programom. Fanúšikovia vodných športov si môžu vyskúšať potápanie, plachtenie, kajakárstvo a parasailing. Hostia si môžu zahrať golf na špičkovom 18-jamkovom golfovom ihrisku, alebo zahrať tenis na desiatich kvalitných tenisových kurtoch. Ak sa zaujímate o podmorský život, navštívte najväčšie tropické akvárium v okolí. Tu sa môžete prejsť podmorským tunelom, kde vám nad hlavou plávajú žraloky alebo raje. Okrem toho tu môžete na vlastné oči vidieť viac ako dvesto druhov morských živočíchov, ktorých celkový počet je okolo päťdesiattisíc.

Ubytovanie
Viac ako 3000 izieb a suít Royal Towers, The Cove Atlantis, Beach Tower, Corla Towers, The Reef Atlantis, Harborside Resort
Dátum otvorenia
1998
Letisko
Nassau International Airport, 30 min
Adresa
Atlantis Paradise Island, Nassan Bahamas