Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach
Barcelo Tambor Beach

Barcelo Tambor Beach

Novinka

Päťhviezdičkový hotel Barceló Tambor Beach sa nachádza na pláži Tambor na pobreží Tichého oceána a je obklopený nádhernou neporušenou prírodou Kostariky.
Ponúka ubytovanie v 402 izbách zariadených v koloniálnom štýle, ktoré majú výhľad buď na oceán alebo do bujnej tropickej záhrady.
Nachádzajú sa tu 2 bazény spojené vodopádom s rozlohou 2,000 m².
Hotel ponúka služby all inclusive s možnosťou ochutnanie miestnej aj medzinárodnej kuchyne vo viacerých reštauráciách. Nájdete tu a la carte japonskú reštauráciu Miyako, steak house El Rancho a bufetovú reštauráciu El Tucán. V komplexe sa nachádza aj niekoľko barov, kde si hostia môžu vychutnať rôzne exotické miešané nápoje alebo malé snacky počas dňa.
Hotel ponúka širokú škálu športového vyžitia ako napr. tenisové kurty, futbalové ihrisko, volejbalové kurty, kajaky, minigolf, jazdenie na koni a rybárčenie. Los Delfines Golf & Country Club sa nachádza iba 2 km od hotela.
Oddýchovať hostia môžu v hotelovom spa, kde nájdete širokú ponuku masáží, posilňovňu a beauty salón.
Je ideálny aj pre rodiny s deťmi. Nachádza sa tu detský klub pre deti 4-12 rokov a klub pre mladistvých 13-17 rokov, kde je o zábavu najmladších hostí dokonale postarané.

Ubytovanie
402 izieb Superior, superior ocean front, Suite
Letisko
Juan Santamaría airport, 25 min.