Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Bintan Lagoon Resort
pool
golf
night
Bintan Lagoon Resort

Bintan Lagoon Resort

Ázia»Indonézia»Bintan

Poloha: Rezort sa nachádza na rozlohe 300 hektárov tropického raja v podobe zelených záhrad na ostrove Bintan. Ponúka výhľad na Juhočínske more a súostrovie Riau.

Vybavenie hotela: Hotel disponuje kúpeľmi, ktoré ponúkajú rôzne druhy masáží (jávska, švédska, francúzska, masáž pomocou horúcich kameňov) a wellness procedúr. Súčasťou je aj salón krásy. K dispozícii je i 18-jamkové golfové ihrisko.

Ubytovanie: Rezort nedávno dokončil vybavenie všetkých izieb novým nábytkom. Elegantné izby sú v ázijskom štýle a každá z nich má svoj vlastný balkón, káblovú TV, klimatizáciu, chladničku, priestornú kúpeľňu s veľkým zrkadlom, sušič na vlasy, internet, kávovar, telefón, trezor.

Stravovanie: V rezorte sa nachádza 12 reštaurácií, barov (vrátane karaoke), café a nočných klubov. Podávajú sa tu vždy čerstvé jedlá v rôznych kútov sveta vrátane stredozemnej a japonskej kuchyne.

Šport: široká ponuka až 30 vodných športov, golf, tenis, futbal, volejbal, stolný tenis, fitnes, šípky

Zábava: Hotel ponúka širokú škálu zábavy, ktorej hlavnú časť tvoria početné vodné športy a 20 iných športových aktivít ako napr. aj lukostreľba, takisto jazdu na terénnych motocykloch, paintball a mnoho iných. Pre deti je tu detský klub a hotel má aj svoju galériu. V okolí je aj sloní park.

Ubytovanie
473 izieb, viliek a suít Superior rooms, Deluxe sea facing rooms, Deluxe garden terrace, Forest suite, Floral suite, Angsoka villa, Buganvil villa, Cempaka villa
Letisko
Singapore (SIN-Changi) International Airport, 55 min
Adresa
Jalan Indera Segara Site A12 Bintan Utara, Lagoi, Kepri 29155 Indonesia