Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat
Parrot Cay & Como Shambhala Retreat

COMO Parrot Cay

Toto pokojné útočište sa nachádza na súkromnom ostrove o rozlohe 4 046,9 m² v oblasti Turks and Caicos v zabudnutej časti Karibiku. Parrot Cay je vzdialené iba hodinu letom od Miami a predstavuje kombináciu prírody, vycibreného štýlu a pozorného servisu. Nájdete tu nielen odľahlé pláže s bielym pieskom priam stvorené pre ničím nerušený oddych, ale aj veľký bazén v centre rezortu. Čo sa týka stolovania, hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií, kde sa podávajú špeciality karibskej, talianskej, thajskej a japonskej kuchyne.

Toto pokojné útočište sa nachádza na súkromnom ostrove o rozlohe 4 046,9 m² v oblasti Turks and Caicos v zabudnutej časti Karibiku. Parrot Cay je vzdialené iba hodinu letom od Miami a predstavuje kombináciu prírody, vycibreného štýlu a pozorného servisu. Nájdete tu nielen odľahlé pláže s bielym pieskom priam stvorené pre ničím nerušený oddych, ale aj veľký bazén v centre rezortu. Čo sa týka stolovania, hostia si môžu vybrať z množstva reštaurácií, kde sa podávajú špeciality karibskej, talianskej, thajskej a japonskej kuchyne. Stúpenci zdravého životného štýlu si určite pochutnajú na organických COMO Shambhala Spa jedlách. Milovníci vodných športov si určite prídu na svoje nielen v centri vodných športov, ale aj v širšom okolí oblasti Turks and Caicos, kde si môžu vyskúšať potápanie, či windsurfng. Okrem toho si môžete zahrať tenis pod umelým osvetlením, alebo si zacvičiť v modernej telocvični. Hotel ponúka rôzne celodňové exkurzie v rámci ktorých sa môžete vybrať na cyklotúru a preskúmať krásu okolitej prírody, pričom deti majú k dispozícií tak rôzne zaujímavé aktivity. V knižnici nájdete nielen veľkú zbierku kníh, ale aj pingpongový stôl, internetový terminál a konzole Playstation. V hoteli sa dajú zakúpiť aj rôzne suveníry, či iné praktické veci potrebné pre dokonalú dovolenku.

Ubytovanie
58 izieb suít a víl / Terrace Rooms, Garden View Rooms, Ocean Facing Rooms, COMO Suites, One Bedroom Beach Houses, One Bedroom Beach Villas, Two Bedroom Beach Villas, COMO Villa, The Island Villas, Rocky Point Villas, The Residence, The Sanctuary, Tamarind
Letisko
Provo Int. Airport, 35 min speedboat
Adresa
Parrot Cay Providenciales, Turks & Caicos Islands British West Indies