Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai
The Datai

The Datai

Ázia»Malajzia»Langkawi

Hotel sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Langkawi, nad odľahlou zátokou v hĺbke 550 mil. rokov starého nedotknutého pralesa. Červené drevo balau, čierny granit a biely mramor vytvárajú eklektický efekt, čo má za následok úhľadný, ale nie nudný dizajn. Rezort pozostáva z centrálneho hotela a oddelene stojacich víl priamo v lese. V komplexe hotela sa nachádza 54 Deluxe izieb, 40 víl a 18 apartmánov, pričom všetky z nich ponúkajú nádherný výhľad na okolitú scenériu ostrova.

Hotel sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova Langkawi, nad odľahlou zátokou v hĺbke 550 mil. rokov starého nedotknutého pralesa. Červené drevo balau, čierny granit a biely mramor vytvárajú eklektický efekt, čo má za následok úhľadný, ale nie nudný dizajn. Rezort pozostáva z centrálneho hotela a oddelene stojacich víl priamo v lese. V komplexe hotela sa nachádza 54 Deluxe izieb, 40 víl a 18 apartmánov, pričom všetky z nich ponúkajú nádherný výhľad na okolitú scenériu ostrova. Deluxe izby sú kombináciou spálne a obývacej časti a majú vlastný balkón, „king-size“ posteľ, minibar a priestrannú kúpeľňu. Vily sú postavené priamo v dažďovom pralese a majú vyvýšenú verandu s lehátkami, ktorá môže byť použitá aj na raňajky či večere v súkromí. Pavilón v dažďovom pralese ponúka autentické thajské špeciality pod holým nebom, pričom v dvoch reštauráciách hotelového komplexu môžete ochutnať malajzijskú a európsku kuchyňu. V bare si môžete vychutnať kokteily pri panoramatickom výhľade na Andamanské more. Súčasťou komplexu sú aj dva bazény, dva tenisové kurty a klub zdravia so saunou a posilňovňou, v ktorej ponúkajú hodiny s osobným ftnestrénerom zdarma. Vodné športy si môžete vyskúšať na súkromnej pláži a na hráčov golfu čaká priľahlé 18-jamkové golfové ihrisko. Kúpele ponúkajú masáže, liečivé kúpele, drenáže tela a tváre v prostredí dažďového pralesa. Rezort je členom prestížnej medzinárodnej siete GHM Hotels, čo je zárukou poskytovania služieb na najvyššej úrovni.

Ubytovanie
106 izieb, suít a víl / Deluxe Room, Superior Villa, Corner & End Suite, Pool Villa, Pool Suite, The Datai Suite, Villa Hutan Datai
Letisko
Langkawi International Airport, 30 min
Adresa
The Datai Jalan Teluk Datai 07000 Pulau Langkawi Malaysia