Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths
The Eden Rock - St. Barths

Eden Rock St. Barth

Tento malý rezort na brehu oceánu, na exkluzívnom karibskom ostrove St. Barths ponúka 32 ubytovacích jednotiek, vrátane apartmánov, izieb a chát. Väčšina izieb ponúka výhľad na oceán. Pôvodnú budovu dal postaviť pred päťdesiatimi rokmi známy dobrodruh a bývalý starosta ostrova Remy DeHaenen a po rozsiahlej rekonštrukcii v nej dnes sídli tento exkluzívny hotel. Keďže stavebná činnosť na ostrove je značne obmedzená, počet domov na predaj je veľmi nízky. Eden Rock ponúka množstvo doplnkových služieb ako napr. masáže, kozmetiku, starostlivosť o vlasy, manikúru, pilates, jogu a ftnesprogram.

Tento malý rezort na brehu oceánu, na exkluzívnom karibskom ostrove St. Barths ponúka 32 ubytovacích jednotiek, vrátane apartmánov, izieb a chát. Väčšina izieb ponúka výhľad na oceán. Pôvodnú budovu dal postaviť pred päťdesiatimi rokmi známy dobrodruh a bývalý starosta ostrova Remy DeHaenen a po rozsiahlej rekonštrukcii v nej dnes sídli tento exkluzívny hotel. Keďže stavebná činnosť na ostrove je značne obmedzená, počet domov na predaj je veľmi nízky. Eden Rock ponúka množstvo doplnkových služieb ako napr. masáže, kozmetiku, starostlivosť o vlasy, manikúru, pilates, jogu a ftnesprogram. Spa sa nachádza priamo na prekrásnej piesočnej pláži. Je to však viac ako iba spa vo vyhradených priestoroch – všetky komplexné spa služby sú k dispozícii v pohodlí každej izby. Milovníci vodných dobrodružstiev si môžu vyskúšať šnorchlovanie, člnkovanie, windsurfng a výlety loďou na okolité ostrovy. Pre záujmecov je k dispozícii aj rybolov a potápanie. Milovníci aktívneho oddychu si môžu prenajať aj loď a navštíviť jeden z množstva okolitých koralových ostrovov.

Ubytovanie
32 izieb a suít / 32 rooms & suites Big Beach House, Diamond Suites, Heavenly Beach Houses, Premium Suites, Classic Rock Suites, Contemporary Beach Rooms, Garden Cottages
Dátum otvorenia
1995
Letisko
St. Maarten Int.Airport, 80 min hopper fight
Adresa
Eden Rock-St.Barths St. Jean St. Barthélemy French West Indies