Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda
Elbow Beach Bermuda

Elbow Beach Bermuda

Elbow Beach Bermuda je luxusný rezort nachádzajúci sa prírodnom prostredí o rozlohe 20 hektárov. Hotel je vzdialený päť minút jazdy od hlavného mesta Bermúd Hamilton a ponúka množstvo voľnočasových zariadení svetovej triedy. Môžete tu oddychovať na pláži s ružovým pieskom a tirkisovými vodami, alebo si vyskúšať množstvo vodných športov. Izby a apartmány predstavujú zmes pôvabu minulosti a vymožeností modernej doby, pričom väčšina z nich ponúka dych vyrážajúci výhľad na Atlantický oceán, alebo prekrásne tropické záhrady.

Elbow Beach Bermuda je luxusný rezort nachádzajúci sa prírodnom prostredí o rozlohe 20 hektárov. Hotel je vzdialený päť minút jazdy od hlavného mesta Bermúd Hamilton a ponúka množstvo voľnočasových zariadení svetovej triedy. Môžete tu oddychovať na pláži s ružovým pieskom a tirkisovými vodami, alebo si vyskúšať množstvo vodných športov. Izby a apartmány predstavujú zmes pôvabu minulosti a vymožeností modernej doby, pričom väčšina z nich ponúka dych vyrážajúci výhľad na Atlantický oceán, alebo prekrásne tropické záhrady. Pre tých, ktorí hľadajú dokonalé tropické súkromie máme k dispozícii aj samostatné chaty ukryté priamo v bujnej prírode. V areály hotela sa nachádza aj niekoľko reštaurácií, pričom Seahorse Grill ponúka to najlepšie z medzinárodnej a ázijskej kuchyne. Bar Veranda ponúka viac ako 100 druhov rumu a po večeroch tu môžete zažiť autentickú karibskú hudobnú show. Súkromné Spa apartmány s bambusovou podlahou a parným kúpeľom v nových kúpeľoch Elbow Beach ponúkajú priamy výhľad na oceán. Je to skutočný raj na zemi, kde si pod rukami vyškolených terapeutov môžete užívať tie najlepšie holistické ošetrenia. Čo sa týka voľnočasových aktivít, milovníci aktívneho oddychu si môžu vybrať z množstva vodných športov.

Ubytovanie
98 izieb a suít / Premier Garden View Room, Premier Ocean View Room, Beachfront Lania, Premier Suite-One Bedroom , Premier Suite-Two Bedroom, Beachfront Suite-One Bedroom, Beachfront Suite-Two Bedroom, Geranium Cottage, Bird of Paradise, Caprice Cottage
Letisko
L. F. Wade International Airport, 30 minút
Adresa
60 South Shore Road Paget Parish Bermuda