Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Four Seasons Resort Mauritius
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Afrika»Maurícius»Bean Champ

Objavte ostrov na východ od Madagaskaru, kde sa nachádza aj útočisko Four Seasons, ktoré ponúka ničím nerušený výhľad na tyrkysové more a zelené pohoria. Nájdete tu 136 priestranných víl a rezidencií, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli v plnej harmónii s okolitým prírodným prostredím. Vily Lagoon Pool a prezidentské apartmány sa nachádzajú na súkromnom ostrovčeku Ile aux Chats o rozlohe 4,5 hektárov, pričom ostatné vily a rezidencie sú na hlavnom ostrove. Čo sa týka stravovania, hostia majú možnosť stolovať pod holým nebom s prekrásnym výhľadom na lagúnu.

Objavte ostrov na východ od Madagaskaru, kde sa nachádza aj útočisko Four Seasons, ktoré ponúka ničím nerušený výhľad na tyrkysové more a zelené pohoria. Nájdete tu 136 priestranných víl a rezidencií, ktoré boli navrhnuté tak, aby boli v plnej harmónii s okolitým prírodným prostredím. Vily Lagoon Pool a prezidentské apartmány sa nachádzajú na súkromnom ostrovčeku Ile aux Chats o rozlohe 4,5 hektárov, pričom ostatné vily a rezidencie sú na hlavnom ostrove. Čo sa týka stravovania, hostia majú možnosť stolovať pod holým nebom s prekrásnym výhľadom na lagúnu. V elegantnej reštaurácii Acquapazza sa podávajú moderné talianske jedlá s dôrazom na morské špeciality. Môžete si tu vybrať i z množstva talianskych vín. Kúpele Spa boli postavené priamo nad tyrkysovými vodami lagúny, kde vás do stavu dokonalej pohody dostane upokojujúci šum mora a jemný vánok. Nájdete tu 12 pavilónov, z ktorých osem bolo navrhnutých pre páry. Nechajte sa rozmaznávať pod rukami kvalifikovaných terapeutov, ktorí vám ponúknu miestne masážne postupy, ktoré omladia telo i dušu. Okrem toho tu máte k dispozícii aj pedikúru a manikúru, kaderníctvo, parné kúpele a saunu. Pre milovníkov golfu sa tu nachádza aj nádherné ihrisko Ernie Els.

Ubytovanie
136 suít a víl / Beach Villa, Ocean Villa, Mangrove Pool Villa, Garden Pool Villa, Presidential Two-Bedroom Suite, Royal Residence Villa, Six-Bedroom Grand Residence Villa, Five-Bedroom Grand Residence Villa, Five-Bedroom Deluxe Residence Villa, Four-Bedroom Deluxe Residence Villa, Three-Bedroom Garden Residence Villa, Two-edroom Garden Residence Villa
Dátum otvorenia
2008
Letisko
Sir Seewoosagur Ramgoolam Int. Airport, 45 min
Adresa
Four Seasons Resort Bean Champ, Mauritius