Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
overview
palm
playground
beach
room
resort
pool

The Golden Sands Resort by Shangri-La

Ázia»Malajzia»Penang

Poloha: Hotelový rezort na brehoch najznámejšej pláže ostrova Penang Batu Feringgi sa nachádza neďaleko od mesta Georgetown. Je ideálnym rodinným rezortom miestom a jeho reštaurácie sa dočkali mnohých ocenení.

Vybavenie hotela: Rezort sa pýši dvoma bazénmi vo forme lagúny v prostredí medzi tropickými záhradami. Takisto sa tu nachádza Adventure Zone (dobrodružná zóna) a Family Entertainment Centre (rodinné centrum zábavy).

Ubytovanie: Hotel ponúka izby v tradičnom malajzijskom štýle s dreveným nábytkom. Štandardné izby sú vybavené prístupom na internet, TV so satelitom, DVD prehrávačom, mini barom, kávovarom, telefónom, písacím stolom, balkónom, sušičom na vlasy, veľkou vaňou.

Stravovanie: Hostia hotelového komplexu majú prístup k niekoľkým vyhláseným reštauráciám na Batu Ferringgi, ktoré ponúkajú príjemné posedenie a širokú škálu jedál. V hoteli je takisto možnosť objednať si drink a jedlo pri bazéne. Či už ste pri ňom alebo na pláži, občerstvenie nie je nikdy ďaleko.

Šport: Okrem množstva vodných športov (vodné lyže, katamaran, kanoe, plachtenie ...) je možné využiť služby plne vybaveného fitnes centra.

Zábava: Hotel disponuje jedinečným Adventure Zone, čo je centrum zábavy pre deti i dospelých. Nájdete tu rôzne atrakcie a hry pre deti i dospelých (stavanie hradov z piesku, nintendo, golf, bowling atď). Penang ponúka takisto krásnu prírodu a výlety do národných parkov patria k atrakciám ostrova.

Ubytovanie
358 hosťovských izieb Seafacing rooms, Hillview Family rooms, The Executive Seaview Suite
Letisko
Penang International Airport
Adresa
Batu Feringgi Beach 11100 Penang Malaysia