Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Grace Bay Club
Grace Bay Club
Grace Bay Club
Grace Bay Club
Grace Bay Club
Grace Bay Club
Grace Bay Club

Grace Bay Club

Grace Bay Club nachádzajúci sa na pláži o rozlohe 11 akrov bol prvým luxusným hotelom s apartmánmi v Turks & Caicos. Je to miesto, kde môžete zažiť pravú karibskú atmosféru v pohodlí luxusného hotela. Hotel pozostáva z dvoch oddelených častí - hotelová časť s diskrétnymi reštauráciami, barmi a bazénom je vyhradená iba pre dospelých a vilová časť s reštauráciami a bazénom je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi. Stredisko ponúka 38 extra priestranných apartmánov vo vilách, kúpele Anani Spa a fitnescentrum, bazén na pláži, bar pri bazéne a Eco-Activity - program pre deti.

Grace Bay Club nachádzajúci sa na pláži o rozlohe 11 akrov bol prvým luxusným hotelom s apartmánmi v Turks & Caicos. Je to miesto, kde môžete zažiť pravú karibskú atmosféru v pohodlí luxusného hotela. Hotel pozostáva z dvoch oddelených častí - hotelová časť s diskrétnymi reštauráciami, barmi a bazénom je vyhradená iba pre dospelých a vilová časť s reštauráciami a bazénom je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi. Stredisko ponúka 38 extra priestranných apartmánov vo vilách, kúpele Anani Spa a fitnescentrum, bazén na pláži, bar pri bazéne a Eco-Activity - program pre deti. Exkluzívne rezidencie sú zariadené výnimočne luxusným nábytkom a nachádzajú sa v dvoch šesťposchodových budovách, pričom na každom podlaží sú iba dve... Terasy rezidencií sú vybudované tak, že sú vždy na rohu budovy a tým návštevníkom poskytujú neobyčajný výhľad na okolité prostredie. Vďaka výnimočnej polohe hotela, každá izba je iba na kroky vzdialená od pláže s čistým bielym pieskom, kde vás určite očar ia t yrk ysovomodré vody oceánu. Kúpele Anani Spa a f i tnescent rum sa nachádzajú pri vilách a sú nazvané v indiánskom jazyku, ktoré v preklade znamená „indiánsky kvet“. Hostia sa tu môžu udržiavať v kondícii aj počas dovolenky a zároveň si vyskúšať euroázijské Spa masáže a rôzne ďaľšie kúpeľné procedúry. Rezort je členom prestížnej medzinárodnej siete Small Luxury Hotels, čo je zárukou poskytovania služieb na najvyššej úrovni.

Ubytovanie
89 suít a rezidencií / 89 suites & residences The Estate – 22 custom-designed residences The Villas – 38 suites The Hotel – 29 suites
Dátum otvorenia
1993
Letisko
Providenciales International Airport, 15 min
Adresa
Grace Bay Club P. O. Box 128 Providenciales Turks & Caicos Islands