Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Karma Jimbaran
Karma Jimbaran
Karma Jimbaran

Karma Jimbaran

Ázia»Indonézia»Bali

Poloha: Luxusný rezort viliek sa nachádza na jednej z najkrajších pláží súostrovia Bali pri zátoke Jimbaran, ktorá je len niekoľko krokov od rezortu. V pokojnej oblasti hotela je možne sledovať nádherný západ slnka a je jednou z najkrajších destinácií sveta.

Vybavenie hotela: Súčasťou hotela sú aj kúpele, kde sa praktikujú čínske masáže a rôzne wellness procedúry.

Ubytovanie: O podobu ubytovania luxusných viliek sa postarali architekti prestížnej austrálskej firmy Grounds Kent Architects, ktorí sa nechali inšpirovať tradičnou záhradnou architektúrou Bali. Každá vila sa skladá z dvoch alebo troch oddelených pavilónov a má svoj vlastný bazén, veľkú kúpeľňu, vonkajšiu sprchu, LCD TV, wi-fi internet, mini bar, sušič na vlasy, klimatizáciu.

Stravovanie: Rezort ponúka zdravé raňajky, ľahký obed a romantické večery v reštaurácii Karma Steakhouse, ktorá ponúka jedlá z celého sveta a vedie ju newyorský šéfkuchár Rymond Saja. Jedlo si môžete vychutnať aj v súkromí vašej vilky.

Šport: vodné športy, súkromné plavby, golf, treking, rybárčenie, jazda na koni

Zábava: Pre deti je tu pripravený detský klub. Hotel ponúka možnosť rôznych piknikov, hodiny varenia, pozrieť si Bali z výšky, súkromné plavby, výlety do hôr, hodiny jogy, či súkromné barbeque priamo vo vilke.

Ubytovanie
38 luxusných viliek Luxury pool villa, Four bedroom pool villa, Grand residence
Letisko
Bali International Airport, 12 km
Adresa
Jalan Bukit Permai Jimbaran, Bali 80362 Indonesia