Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna
La Samanna

La Samanna

Podľa časopisu Travel & Leisure Magazine hotel už dlhodobo patrí do kategórie desať najlepších hotelov v službách v oblasti Karibiku, Bermúd a Bahám. La Samanna je miestom luxusu, elegancie a skvelej kuchyne. Saint Martin je tropický ostrov, kde je obloha vždy modrá a dobrá nálada je životným štýlom. Na tomto ostrove môžete zažiť vibrujúcu zmes karibského raja a francúzskeho vkusu. Na samotnom ostrove je množstvo prekrásnych miest, objavovať sa však oplatí aj poklady ostrovov roztrúsených okolo St. Martin. Môžete stráviť deň v pevnosti Fort St.

Podľa časopisu Travel & Leisure Magazine hotel už dlhodobo patrí do kategórie desať najlepších hotelov v službách v oblasti Karibiku, Bermúd a Bahám. La Samanna je miestom luxusu, elegancie a skvelej kuchyne. Saint Martin je tropický ostrov, kde je obloha vždy modrá a dobrá nálada je životným štýlom. Na tomto ostrove môžete zažiť vibrujúcu zmes karibského raja a francúzskeho vkusu. Na samotnom ostrove je množstvo prekrásnych miest, objavovať sa však oplatí aj poklady ostrovov roztrúsených okolo St. Martin. Môžete stráviť deň v pevnosti Fort St. Louis, alebo si kúpiť obed priamo na trhu Marigot. Či už si chcete užiť slnka na prekrásnych plážach alebo navštíviť miestne múzeá, v St. Martine sa určite nudiť nebudete. La Samanna ponúka ničím nerušený pokoj v karibskom letovisku už od samotného príchodu do hotela, keďže aj transfer z letiska je rýchly a bez zbytočných zastávok. Elegancia izieb a apartmánov je doplnená neodolateľnou kombináciou francúzskych a karibských jedál a najväčšou kolekciou vín v Karibiku. Gurmánske špeciality si môžete vychutnať priamo v elegantnej reštaurácii, obed zasa v reštaurácii „Grill“. Hotelový komplex však ponúka aj obedy alebo večere priamo v súkromí apartmánu a to aj vďaka asistencie 24-hodinového izbového servisu. V kúpeľoch La Semanna Spa si môžete vybrať z ponuky masáží svetovej triedy, pričom tu môžete objaviť silu mora prostredníctvom fyziodermie. Milovníci športu si môžu vybrať z nekonečnej ponuky aktivít napríklad kajak, joga, pilates, tenis, šnorchlovanie, potápanie a vodné lyžovanie.

Ubytovanie
83 izieb, suít a víl / 83 rooms, suites & villas Deluxe Ocean View, Ocean View Suite, One Bedroom Plunge Pool Suite, Beachfront Suite, One Bedroom Terrace Suite, Two & Three Bedroom Suites, Specialty Suites, La Semanna Villas
Letisko
Princess Juliana International Airport, 10 min
Adresa
La Samanna P. O. Box 4077 97064 St. Martin, CEDEX French West Indies