Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island
Laucala Island

Laucala Island

Prekrásne pláže, tyrkysové lagúny, bujné zelené hory, scénická panoráma, hojdajúce sa palmové stromy a usmievaví ľudia. Toto je sen, ktorý si môžete splniť v Garden Eden na ostrove Laucala, ktorý je súčasťou magického súostrovia Fidži. Táto tropická perla o rozlohe 12 km2 vám ponúka 25 luxusných obytných jednotiek postavených priamo v pôvodnom prírodnom a kultúrnom prostredí ostrova so súkromnou plážou a jedinečnou panorámou. Nikde inde nenájdete autentickejšiu krásu a pôvab južných morí než na ostrove Laucala. Samotné vily sú postavené na pilieroch priamo nad lagúnou.

Prekrásne pláže, tyrkysové lagúny, bujné zelené hory, scénická panoráma, hojdajúce sa palmové stromy a usmievaví ľudia. Toto je sen, ktorý si môžete splniť v Garden Eden na ostrove Laucala, ktorý je súčasťou magického súostrovia Fidži. Táto tropická perla o rozlohe 12 km2 vám ponúka 25 luxusných obytných jednotiek postavených priamo v pôvodnom prírodnom a kultúrnom prostredí ostrova so súkromnou plážou a jedinečnou panorámou. Nikde inde nenájdete autentickejšiu krásu a pôvab južných morí než na ostrove Laucala. Samotné vily sú postavené na pilieroch priamo nad lagúnou. Nájdete v nich luxusne zariadené priestranné izby s veľkými terasami, pričom zariadenie samotného interiéru je v plnej harmónii s miestnou prírodou a tradíciami. Laucala je ideálnym miestom nielen na ničím nerušený oddych, ale na svoje si určite prídu aj milovníci aktívneho oddychu. Môžete si tu vybrať z množstva vodných športov ako potápanie v jedinečnom podmorskom prostredí, alebo si vyskúšať yachting. Takisto existuje možnosť vydať sa na túru po okolitých dažďových pralesoch, alebo si zajazdiť na koni. Vášniví golfsti si môžu zahrať golf na neďalekom 18-jamkovom ihrisku. Doprajte si exotickú dovolenku, na ktorú určite nikdy nezabudnete.

Ubytovanie
25 luxusných rezidencií / Plantation Residences, Seagrass Residences, Plateau Residences, Hilltop Residence, Peninsula Residence, Overwater Residence
Dátum otvorenia
2008
Letisko
Nadi International Airport, 60 min privat air transfer to Laucala
Adresa
Laucala Island P.O.Box 41 Waiyevo Fiji Islands