Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Melia Nassau Beach
Melia Nassau Beach
Melia Nassau Beach
Melia Nassau Beach
Melia Nassau Beach

Melia Nassau Beach

Poloha: Rezort pod bývalým názvom Radisson Cable Beach & Golf Resort sa nachádza na jednej z najlepších bahamských pláží Cable Beach a patrí medzi z najlepšie vedených hotelov v Karibiku.

Vybavenie hotela: Hneď vedľa hotela môžete skúsiť svoje šťastie v kasíne. Ubytovanie: Ubytovanie je pohodlné a štýlové, v izbách nájdete klimatizáciu, telefón, televízor ako aj balkón s úchvatným výhľadom na more alebo tropické záhrady.

Stravovanie: Reštaurácie sa postarajú o dokonalý kulinársky zážitok, je tu napríklad kontinentálna reštaurácia, talianska reštaurácia, karibské reštaurácie. V bufetovej reštaurácie sú pripravené hotové jedlá, šaláty, dezerty a sendviče.

Šport: vodné športy, golf, volejbal, basketbal, fitnes

Zábava: Denne sa organizuje pre hostí program, napríklad bicyklové výlety, karaoke alebo výlety autobusom. Hotel má výborné možnosti na vodné aktivity, hneď vedľa sa nachádza Crystal Palace Casino.

Ubytovanie /Accomodation 694 izieb Beach View Room, Garden View Room, Partial Ocean View Room, Resort View Room, Disability Accessible Room

Vybavenie rezortu / Leisure facilities Bazény, fitnes centrum, basketbalové ihrisko, detský klub, jacuzzi, salón krásy, obchod s oblečením, zlatníctvo

Ubytovanie
694 izieb Beach View Room, Garden View Room, Partial Ocean View Room, Resort View Room, Disability Accessible Room
Letisko
Nassau International Airport, 20 min
Adresa
West Bay Street, Nassau, New Providence Island