Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Necker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
vNecker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
Necker Island, Magic Travel
Necker Island
Necker Island
Necker Island
Necker Island

Necker Island

Karibská oblasť»Britské Panenské ostrovy»Sir Richard Branson´s Private Island

Necker Island sa nachádza v oblasti Britských panenských ostrovoch v nepoškvrnenej časti Karibiku. Toto idylické miesto o rozlohe 30 hektárov je súkromný raj Sira Richarda Bransona, ktoré je dostupné iba loďou, alebo helikoptérou. Ubytujte sa v prekrásnych domoch, ktoré boli postavené v balinézskom štýle a užívajte si prekrásny výhľad na oceán. Tieto priestranné ubytovacie jednotky s dvoma spálňami boli postavené 500 metrov od hlavnej budovy.

Necker Island sa nachádza v oblasti Britských panenských ostrovoch v nepoškvrnenej časti Karibiku. Toto idylické miesto o rozlohe 30 hektárov je súkromný raj Sira Richarda Bransona, ktoré je dostupné iba loďou, alebo helikoptérou. Ubytujte sa v prekrásnych domoch, ktoré boli postavené v balinézskom štýle a užívajte si prekrásny výhľad na oceán. Tieto priestranné ubytovacie jednotky s dvoma spálňami boli postavené 500 metrov od hlavnej budovy. Čo sa týka stolovania, naši šéfkuchári Vám pripravia tie najchutnejšie jedlá podľa Vašich predstáv, ktoré si môžete následne vychutnať v romantickom prostredí priamo na pláži. Čo sa týka rekreácie, hostia si môžu vybrať z plejády vodných športov ako napríklad plachtenie, vodné lyžovanie, windsurfng, šnorchlovanie, potápanie či rybolov, pričom potrebnú výstroj si môžete prenajať priamo na mieste. Tí menej športovo založení si môžu nechať omladiť telo i dušu v Bali Leha Spa, alebo len tak nerušene oddychovať na odľahlej pláži s bielym pieskom. Necker Island je ideálne miesto pre Vašu svadbu, či narodeniny. Doprajte si luxusnú dovolenku na izolovanom ostrove, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Ubytovanie
14 izieb a suít / The Great House – 8 Rooms & Master Suite Tha Bali Houses – Bali Hi, Bali Beach, Bali Cliff, Bali Buah, Bali Lo, Bali Kukila
Letisko
Tortola (Beef Island) Airport, 30 min boat
Adresa
Necker Island Sir Richard Branson´s Private Island British Virgin Islands