Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Oberoi Rajvilas
The Oberoi Rajvilas
The Oberoi Rajvilas
The Oberoi Rajvilas
The Oberoi Rajvilas
The Oberoi Rajvilas

The Oberoi Rajvilas

Ázia»India»Jaipur

Oberoi Rajvilās je jedinečná možnosť zažiť Jaipur, jednej z najexotickejších a najpul- zujúcejších destinácií Indie. Luxusné letovisko vám pripomenie pompézny životný štýl legendárnych Rajput princov. Prekrásna pevnosť vám pripomenie vznešenosť kráľovského Rajasthanu. Oberoi Rajvilās sa rozprestiera na 32 akroch záhrad s pavilónmi a bazénmi, ktoré dotvárajú romantiku a pompéznosť Rajasthanu. Izby, luxusné stany a vily s vlastným bazénom sú zoskupené okolo súkromných nádvorí v bohato vyzdobenej pevnosti. Zmysel pre detail dotvára srdečná obsluha a harmonické priestory.

Oberoi Rajvilās je jedinečná možnosť zažiť Jaipur, jednej z najexotickejších a najpul- zujúcejších destinácií Indie. Luxusné letovisko vám pripomenie pompézny životný štýl legendárnych Rajput princov. Prekrásna pevnosť vám pripomenie vznešenosť kráľovského Rajasthanu. Oberoi Rajvilās sa rozprestiera na 32 akroch záhrad s pavilónmi a bazénmi, ktoré dotvárajú romantiku a pompéznosť Rajasthanu. Izby, luxusné stany a vily s vlastným bazénom sú zoskupené okolo súkromných nádvorí v bohato vyzdobenej pevnosti. Zmysel pre detail dotvára srdečná obsluha a harmonické priestory. Dajte si večeru pri sviečkach, alebo sa nechajte rozmaznávať v kúpeľoch, kde miestni terapeuti používajú tajomnú silu aromaterapie a Ayurvédy. Nechajte si ošetriť telo technikami inšpirovanými kráľovským obdobím. Cestujte naspäť v čase hneď po vstupe do prekrásne vyzdobených priestorov kúpeľov, kde ručne maľované fresky vám vyrazia dych a liečivé ruky terapeutov omladia telo. Oddýchnite si v saune a v jacuzzi, oddajte sa omladzujúcim ošetreniam alebo znovu nájdite svoju vnútornú rovnováhu na hodinách jogy v starovekom chráme Shiva. Potešte sa z kráľovskej starostlivosti v Oberoi Spa. Vo voľnom čase zasa môžete objavovať známe bazáre v Jaipure. Rezort patrí medzi najobľúbenejšie miesta turistov, ktorí hľadajú pohostinnosť, romantiku a oddych na svetovej úrovni.

Ubytovanie
71 izieb a víl / Premier Rooms, Luxury Tents, Royal Tent, Luxury Villa with Private Pool, Kohinoor Villa with Private Pool
Dátum otvorenia
1997
Letisko
Jaipur Airport, 40 min
Adresa
The Oberoi Rajvilas Goner Road, Jaipur Rajasthan – 303012 India