Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla
One & Only Palmilla

One & Only Palmilla

Hotel One & Only Palmilla bol vyhodnotený čitateľmi časopisu Condé Nast Traveler ako najlepšie letovisko v rokoch 2004 a 2005. Hotel One & Only Palmilla otvoril svoje brány vo februári 2004 po rozsiahlej rekonštrukcii a expanzii legendárneho letoviska Palmilla v celkovej hodnote 90 miliónov dolárov. Komplex leží na území, ktoré sa pýši bohatou minulosťou, siahajúcou až do obdobia spred niekoľko miliónov rokov, kedy vulkanické pohyby a zemetrasenia oddelili 1100 míľ dlhej pevniny od Mexika.

Hotel One & Only Palmilla bol vyhodnotený čitateľmi časopisu Condé Nast Traveler ako najlepšie letovisko v rokoch 2004 a 2005. Hotel One & Only Palmilla otvoril svoje brány vo februári 2004 po rozsiahlej rekonštrukcii a expanzii legendárneho letoviska Palmilla v celkovej hodnote 90 miliónov dolárov. Komplex leží na území, ktoré sa pýši bohatou minulosťou, siahajúcou až do obdobia spred niekoľko miliónov rokov, kedy vulkanické pohyby a zemetrasenia oddelili 1100 míľ dlhej pevniny od Mexika. Los Cabos prežil obchodníkov, bádateľov a pirátov, aby neskôr privítal oslavovaných autorov a biológov, ktorých fascinoval bohatý morský život v Cortézovom mori. Pôvodný hotel s pätnástimi luxusnými izbami dal v roku 1956 postaviť Don Abelardo Rodriguez, syn vtedajšieho prezidenta Mexika. Prístup k hotelu bol možný iba loďou alebo súkromným lietadlom a medzi jeho prvých hostí patrili hollywoodske hviezdy ako John Wayne, Bing Crosby či prezident USA Dwight D. Eisenhower. Lákalo ich nielen súkromie letoviska, ale takisto aj rybolov, ktorý si môžete vyskúšať aj vy. Šarmantné, autentické mexické mestečko San Jose del Cabo, ktoré je vzdialené od One & Only Palmilla iba 10 minút jazdy autom ponúka široký výber ručne vyrobených remeselných a umeleckých výrobkov. Môžete tu nájsť aj výrobky zo striebra, oblečenie a množstvo reštaurácií a umeleckých galérií. Cabo San Lucas, ktoré sa nachádza 20 minút jazdy autom od One & Only Palmilla je naopak známe svojím bujarým nočným životom a práve preto je obľúbeným miestom mladých turistov.

Ubytovanie
172 izieb a suít Casta junior suites, Terrace junior suites, Surerio room, Deluxe room, Patio junior suite, Luxury suite
Dátum otvorenia
2003
Letisko
Los Cabos International Airport, 15 min
Adresa
One & Only Palmilla San Jose del Cabo BSC Mexico 23400