Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
One & Only Royal Mirage, Dubai
One & Only Royal Mirage, Dubai
One & Only Royal Mirage, Dubai
One & Only Royal Mirage, Dubai
One & Only Royal Mirage, Dubai
One & Only Royal Mirage, Dubai

One & Only Royal Mirage, Dubai

Medzi nekonečnou púšťou a kozmopolitným šarmom pobrežia s výhľadom na zátoku Palm Island sa týčia majestátne palmy, ktoré sa odrážajú v čistých vodách pod jasným modrým nebom. Pripomínajúc grandióznosť starého arabského sveta je One & Only Royal Mirage zázračným miestom chrámov a veží s nádvoriami, zelenými trávnikmi a panenskými záhradami. One & Only Royal Mirage vzdáva poctu arabskej architektúre a pohostinnosti na kráľovskej úrovni.

Medzi nekonečnou púšťou a kozmopolitným šarmom pobrežia s výhľadom na zátoku Palm Island sa týčia majestátne palmy, ktoré sa odrážajú v čistých vodách pod jasným modrým nebom. Pripomínajúc grandióznosť starého arabského sveta je One & Only Royal Mirage zázračným miestom chrámov a veží s nádvoriami, zelenými trávnikmi a panenskými záhradami. One & Only Royal Mirage vzdáva poctu arabskej architektúre a pohostinnosti na kráľovskej úrovni. Komplex je považovaný za najštýlovejšie letovisko v oblasti Jumeirah Beach a pozostáva z troch častí – The Palace, Arabian Court a Residence and Spa. The Palace sa nachádza na súkromnej pláži a svoje brány po prvýkrát otvoril v roku 1999. Nachádza sa v ňom 231 hosťovských izieb, vyhrievané bazény, centrum vodných športov, tenisové kurty, golfový green a centrum starostlivosti o deti. Štyri reštaurácie v paláci ponúkajú množstvo kulinárskych možností a kráľovská spoločenská miestnosť pojme až 350 hostí. Arabian Court v One & Only Royal Mirage je záhadné staroveké obydlie, ktoré sa vyznačuje krytou oázou chrániac si vnútornú krásu. Budova je zariadená v orientálnom duchu s dramatickou architektúrou, ktorá vytvára symetriu medzi fontánami a bujnými záhradami. Residence and Spa v One & Only Royal Mirage sú súkromným útulkom pre tých, ktorí si želajú pobyt v pohodlí prosperity. Toto šarmantné útočisko je prepojené s diskrétnou recepciou, ktorá vedie do súkromnej jedálne a baru vyhradenej iba pre hostí tejto rezidencie.

Ubytovanie
452 izieb, suít a víl / 452 rooms, suites & villas The Palace – 231 room & suites Arabian Court – 172 rooms & suites Residence & Spa – 49 rooms & suites, villa
Dátum otvorenia
1999-2002
Letisko
Dubai International Airport, 20 min
Adresa
One & Only Royal Mirage P. O. Box 37252 Dubai UAE