Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Palace of the Lost City at Sun City
The Palace of the Lost City at Sun City
The Palace of the Lost City at Sun City
The Palace of the Lost City at Sun City
The Palace of the Lost City at Sun City

The Palace of the Lost City at Sun City

Afrika»Južná Afrika»Sun City

The Palace of the Lost City v Južnej Afrike patrí medzi najneobyčajnejšie hotely na svete. Stredobodom celého komplexu je rozprávková palácová rezidencia, ktorej interiéry sú vyzdobené exkluzívnymi mozaikami, freskami a ručne maľovanými stenami, na ktorých je zachytená miestna divočina a miestne kultúrne zvyklosti. Nachádza sa tam 338 izieb vrátane štyroch apartmánov. The King, Royal, African a Desert apartmány sú k dispozícii na požiadanie. The King apartmán je dokonalým príkladom kráľovského luxusu s ručne opracovanými stenami a freskami miestnych umelcov.

The Palace of the Lost City v Južnej Afrike patrí medzi najneobyčajnejšie hotely na svete. Stredobodom celého komplexu je rozprávková palácová rezidencia, ktorej interiéry sú vyzdobené exkluzívnymi mozaikami, freskami a ručne maľovanými stenami, na ktorých je zachytená miestna divočina a miestne kultúrne zvyklosti. Nachádza sa tam 338 izieb vrátane štyroch apartmánov. The King, Royal, African a Desert apartmány sú k dispozícii na požiadanie. The King apartmán je dokonalým príkladom kráľovského luxusu s ručne opracovanými stenami a freskami miestnych umelcov. Všetky luxusné apartmány majú vlastnú saunu a jacuzzi, pričom Africa apartmán má jacuzzi aj na balkóne s úchvatným výhľadom. Ak sa tu ubytujete, budete sa tu cítiť ako vo svojom vlastnom paláci. Všetky štandardné izby v Palace of the Lost City pozostávajú zo vstupnej haly, en-suite kúpeľne, salóniku a obývacej časti. Každá izba je klimatizovaná a nachádza sa v nej televízor, rádio, trezor, telefón, minibar. Grand Pool je obrovský bazén, ktorý je umiestnený pri hlavnom vchode a je vyzdobený zložitými mozaikami a sochami. Palace of the Lost City je ideálne miesto na ochladenie sa počas horúceho dňa v Južnej Afrike. Bufet Braai a Snack Bar pri bazéne ponúkajú ľahké jedlá v neformálnej atmosfére, pričom v Cocktail bare môžete ochutnať aj exotické kokteily, aké ste určite v živote ešte nepili. Všetky reštauračné zariadenia sú otvorené každý deň a okrem kulinárnych špecialít ponúkajú aj jedinečné hrejivé lúče slnka Južnej Afriky.

Ubytovanie
338 izieb a suít / Paraplegic room, Superior Luxury Pool Facing, Luxury Family, Luxury Twin, Superior Luxury Family, King Suite, Junior Suite, African Suite, Royal Suite, Desert Suite, Superior Suite
Dátum otvorenia
1992
Letisko
Johanesburg International Airport, 180 km
Adresa
The Palace of the Lost City at Sun City P. O. Box 308 Sun City 0316 South Africa