Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian
The Royal Hawaiian

The Royal Hawaiian

Tento jedinečný známy aj pod prezývkou „ružový palác Pacifku” hotel zachytávajúci teplo skutočného havajského domova sa nachádza v srdci Waikiki a je skutočnou ikonou pohodlia a romantiky. Povedzte svojej milej svoje „áno” pod elegantným klenutým priechodom s výhľadom na oceán alebo oslavujte s priateľmi a rodinou v kokosovom háji nachádzajúcom sa priamo v areáli hotela. Zažite polynézsku zábavu a špeciality ostrovnej kuchyne v dekadentnej Royal Luau. Po dni plnom opaľovania pri bazéne si môžete oddýchnuť v Abhasa Waikiki Spa, ktoré sú známe svojimi ozdravujúcimi „lomilomi” masážami.

Tento jedinečný známy aj pod prezývkou „ružový palác Pacifku” hotel zachytávajúci teplo skutočného havajského domova sa nachádza v srdci Waikiki a je skutočnou ikonou pohodlia a romantiky. Povedzte svojej milej svoje „áno” pod elegantným klenutým priechodom s výhľadom na oceán alebo oslavujte s priateľmi a rodinou v kokosovom háji nachádzajúcom sa priamo v areáli hotela. Zažite polynézsku zábavu a špeciality ostrovnej kuchyne v dekadentnej Royal Luau. Po dni plnom opaľovania pri bazéne si môžete oddýchnuť v Abhasa Waikiki Spa, ktoré sú známe svojimi ozdravujúcimi „lomilomi” masážami. Každá izba v Royal Hawaiian má svoj vlastný tropický raj. Hotel ponúka 528 elegantných a priestranných izieb rôznych veľkostí s veľkolepým výhľadom buď na kokosový háj, Porte Cochere, Royal Nursery alebo na pláž Waikiki. V Royal Hawaiian každého hosťa víta nielen kvetinový veniec, ale aj vôňa čerstvého banánového chleba, ktorý nájdete v každej izbe. Odviažte sa v Abhasa Spa a užite si omladzujúce ošetrenia, ktoré predstavujú kombináciu havajských, japonských a švédskych metód.Reštaurácia Azure sa nachádza na pláži a ponúka morské špeciality svetovej triedy, pričom Mai Tai Bar ponúka možnosť vychutnať si kokteily s výhľadom na pláž Waikki.

Ubytovanie
528 izieb a suít / Garden View Room, Roayl Grove Room, Royal Ocean Room, Tower Oceanfront Room, Royal Ocean Junior Suite, Kamehameha Suite, Royal Beach Tower Ocean Suite, Royal Oceanfront Suite, Spa Suite, Garden Suite
Dátum otvorenia
Re Opening 2009
Letisko
Honolulu Int. Airport, 20 min
Adresa
The Royal Hawaiian 2259 Kalakauka Avenue Honolulu, Hawaii 96815 USA