Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury
Royal Palm Beachcomber Luxury

Royal Palm Beachcomber Luxury

Afrika»Maurícius»Grand-Baie

Rezort sa nachádza v srdci Indického oceánu na chránenom severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Komplex je vzdialený 75 km od medzinárodného letiska a 22 km od mesta Port Luis. Hostí tu vždy víta známa maurícijská pohostinnosť, ktorá je milá, úprimná a veľkodušná. Royal Palm má v sebe všetko, za čo by ho Francúzi nazvali “grande maison”, čo je výraz, ktorý hovorí sám za seba. Z hotela budete mať pocit, akoby tu všetko do seba prirodzene zapadalo. Ponúka 84 apartmánov v 9 kategóriách, ktoré boli kompletne zrenovované v roku 2004.

Rezort sa nachádza v srdci Indického oceánu na chránenom severozápadnom pobreží ostrova Maurícius. Komplex je vzdialený 75 km od medzinárodného letiska a 22 km od mesta Port Luis. Hostí tu vždy víta známa maurícijská pohostinnosť, ktorá je milá, úprimná a veľkodušná. Royal Palm má v sebe všetko, za čo by ho Francúzi nazvali “grande maison”, čo je výraz, ktorý hovorí sám za seba. Z hotela budete mať pocit, akoby tu všetko do seba prirodzene zapadalo. Ponúka 84 apartmánov v 9 kategóriách, ktoré boli kompletne zrenovované v roku 2004. Všetky majú súkromnú terasu s výhľadom na more, kúpeľňu so sprchou, minibar a nonstop izbovú službu. Vymoženosti modernej doby ako napr. klimatizácia, telefón či televízor je tu úplnou prirodzenosťou. Čo sa týka stravovania, hosťom sú k dispozícii tri reštaurácie – hlavná reštaurácia „La Goelette“ s výhľadom na lagúnu podáva prvotriedne kreolské a medzinárodné jedlá formou menu a reštaurácia „Natureaty“ je zameraná na zdravú výživu. V luxusných kúpeľoch Clarins Spa sa nachádzajú štyri masážne miestnosti, dve sauny, salón krásy, fitnescentrum a bazén. Ak chcete ostať aktívny aj počas dovolenky, môžete si vyskúšať tenis na kvalitných kurtoch, squash, vodné lyžovanie, windsurfing, plachtenie, šnorchlovanie alebo výlety na súkromnej jachte. Nech ste už kdekoľvek, na terase apartmánu alebo v jednej z reštaurácií, vždy sa tu budete cítiť ako doma. A to je preferovaná filozofia tohto hotela.

Ubytovanie
84 suít / Junior Suites, Tropical Suites, Palm Suites, Garden Suites, Senior Suites, Penthouse, Presidential Suites, Royal Suite
Letisko
Mauritius International Airport, 70 min
Adresa
Royal Palm Beachcomber Luxury Mauritius