Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane
Sandy Lane

Sandy Lane

V tomto päťhviezdičkovom luxusnom hoteli nachádzajúcom sa v zafírových vodách Karibiku sa už od svojho otvorenia v roku 1961 vystriedalo množstvo flmových a kráľovských celebrít. Sandy Lane je exkluzívne letovisko, ktoré ponúka dokonalý luxus s možnosťou aktívneho využitia dovolenky nielen pre páry, ale aj pre celé rodiny. Od prvého momentu, ako prekročíte brány tohto letoviska zistíte, že toto nie je obyčajný hotel.

V tomto päťhviezdičkovom luxusnom hoteli nachádzajúcom sa v zafírových vodách Karibiku sa už od svojho otvorenia v roku 1961 vystriedalo množstvo flmových a kráľovských celebrít. Sandy Lane je exkluzívne letovisko, ktoré ponúka dokonalý luxus s možnosťou aktívneho využitia dovolenky nielen pre páry, ale aj pre celé rodiny. Od prvého momentu, ako prekročíte brány tohto letoviska zistíte, že toto nie je obyčajný hotel. Váš osobný šofér V8s luxusnou limuzínou dopraví odkiaľkoľvek priamo k hotelu, kde sa medzi stromami týči hlavná budova komplexu, postavená v paladiánskom štýle z koralových kameňov krémovej farby. Všetky izby s priemernou rozlohou 900 stôp štvorcových sú priestranné a majú vlastnú verandu. Sú vybavené televízorom, hi-f vežou, súkromným barom, trezorom, a telefónom. V kúpeľni okrem toho nájdete aj špeciálne sprchy a vyhrievané zrkadlá. Vila v Sandy Lane o rozlohe 678.19 m2 sa nachádza neďaleko kúpeľov. Vila má priamy prístup na pláž a predstavuje jedinečnú kombináciu súkromia a kúzla Sandy Lane. Rezort je rajom všetkých vášnivých golfových hráčov – v areáli sa nachádzajú tri ihriská s celkovým počtom 45 jamiek. Budova kúpeľov je postavená v rímskom štýle a vysokokvalifkovaný terapeuti vám v nej poodhalia tajomstvo omladzujúcich procedúr. Každý pavilón má aj vlastnú sprchu a kúpeľňu, kde si môžete nerušene oddýchnuť. Deväť pavilónov má vlastnú záhradu a tri z nich majú aj hydroterapeutické bazény.

Ubytovanie
112 izieb a suít / 112 rooms & suites Villa, Penthouses, Luxury Dolphin Suites, Dolphin Suites, Luxury Orchid Suites, Luxury Ocean Rooms, Ocean Rooms, Orchid Rooms
Dátum otvorenia
1961
Letisko
Grantley Adams International Airport, 35 min
Adresa
Sandy Lane St. James, Barbados West Indies BB 24024