Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Le Touesrok
Le Touesrok
Le Touesrok
Le Touesrok
Le Touesrok
Le Touesrok
Le Touesrok

Shangri-La’s Le Touessrok Resort & Spa

Afrika»Maurícius»Trou D´Eau Douce

Tento fascinujúci hotelový komplex sa rozprestiera na východnom pobreží ostrova a je vzdialený 50 minút cesty od letiska a hlavného mesta Port Louis. Po rozsiahlej rekonštrukcii v roku 2002 bol komplex spojený s blízkym ostrovom Frangipani a vyrástli tu ďalšie budovy s novými apartmánmi. Na hlavnom ostrove v časti Hibiscus Wing sa nachádza 37 Deluxe izieb, 32 Junior a Ocean apartmánov a jeden Royal apartmán. Časť Coral Wing disponuje ďalšími 31 Deluxe izbami. Na súkromnom ostrove Frangipani je k dispozícii ešte ďalších 98 Junior apartmánov s výhľadom na oceán.

Tento fascinujúci hotelový komplex sa rozprestiera na východnom pobreží ostrova a je vzdialený 50 minút cesty od letiska a hlavného mesta Port Louis. Po rozsiahlej rekonštrukcii v roku 2002 bol komplex spojený s blízkym ostrovom Frangipani a vyrástli tu ďalšie budovy s novými apartmánmi. Na hlavnom ostrove v časti Hibiscus Wing sa nachádza 37 Deluxe izieb, 32 Junior a Ocean apartmánov a jeden Royal apartmán. Časť Coral Wing disponuje ďalšími 31 Deluxe izbami. Na súkromnom ostrove Frangipani je k dispozícii ešte ďalších 98 Junior apartmánov s výhľadom na oceán. Junior apartmány s veľkými oknami orientovanými na záliv sú moderné a luxusne zariadené. Deluxe izby s rozlohou 43-50 m2 majú balkón alebo terasu s výhľadom na oceán. Ocean apartmány vo veľkosti 126 m2 majú zvlášť obývaciu časť a jedáleň a dve oddelené terasy. Okrem toho má rezort aj tri luxusné vilky o rozlohe 430 m2. Pre gurmánov sú k dispozícii dve reštaurácie, ktoré sa nachádzajú pri bazéne a na pláži na hlavnom ostrove. Prepracovaný systém ostrovnej dopravy však ponúka oveľa viac možností ako si vychutnať špeciality ostrova. Vďaka taxi-loďke je možné navštíviť aj ďalšie reštaurácie. Najväčšia z nich je Three Nine Eight, ktorá ponúka kulinárske špeciality z deviatich krajín sveta. Milovníci aktívneho odpočinku si môžu vyskúšať množstvo aktivít ako napr. tenis na profesionálne pripravených kurtoch, vodné lyžovanie, windsurfing a plachtenie. Šnorchlovanie a potápanie je v pobrežných vodách tejto časti sveta ozajstným zážitkom. Milovníci golfu si prídu na svoje na neďalekom 18-jamkovom ihrisku.

Ubytovanie
203 izieb, suít a víl / Deluxe Rooms - Coral Wing, Deluxe Rooms - Hibiscus Wing, Junior Suites - Hibiscus Wing, Junior Suites - Frangipani Island, Ocean Suites, The Royal Suite, Villas
Dátum otvorenia
2004 po rekonštrukcii
Letisko
Mauritius International Airport, 50 min.
Adresa
Shangri-La’s Le Touessrok Resort & Spa Treu D´Eau Douce Mauritius