Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
night1
night
room
view
resort
pool
golf

Shangri-La's Rasa Ria Resort

Ázia»Malajzia»Borneo

Poloha: Hotelový rezort sa nachádza na 400 ároch tropickej vegetácie s unikátnou faunou a flórou v blízkosti letoviska Kota Kinabalu na ostrove Borneo.

Vybavenie hotela: Hotel sa pýši rezerváciou orangutanov, ktorí tu po vyslobodení zo zajatia strávia čas a mnoho z nich sa opäť dostane do voľnej prírody.

Ubytovanie: Každá izba obsahuje súkromný balkón, telefón, klimatizáciu, trezor, vysokorýchlostný internet, TV so satelitom, sušič na vlasy, kávovar.

Stravovanie: Na svoje si tu príde každý, nachádza sa tu totiž množstvo reštaurácií ponúkajúcich kuchyne z celého sveta od malajzijskej, indickej ako aj západnej kuchyne. Osviežujúce nápoje a snack ponúkajú bary v okolí pláží.

Šport: Okrem vodných športov si môžete zahrať golf, tenis, stolný tenis, petanque, zacvičiť si vo fitnes centre alebo bicyklovať sa po okolí.

Zábava: Pre deti je tu pripravený detský klub. Dospelí sa môžu prihlásiť na kurzy kajaku, windsurfingu alebo sa naučiť variť miestne špeciality a hrať miestnu hru chongkak, k dispozícii je aj jazdecký klub a výlety po okolitých ostrovoch.

Ubytovanie
420 hosťovských izieb vrátane 10 suít Standard rooms, Standard suites
Letisko
Kota Kinabalu International Airport
Adresa
Pantai Dalit Beach 89208 Tuaran Sabah Malaysia