Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Shangri-La's Rasa Sayang Resort and Spa
view
Shangri-La's Rasa Sayang Resort and Spa
spa
room2
golf
fitnes
tree

Shangri-La's Rasa Sayang Resort and Spa

Ázia»Malajzia»Penang

Poloha: Tento luxusný hotelový rezort sa nachádza neďaleko najznámejšej pláže ostrova Penang Batu Feringgi pri meste Georgetown. Leží na 30 ároch pokrytých nádhernými zelenými záhradami a starým pralesom, ktorý vytvára bohatú zelenú scenériu ostrova. Je vzdialený 45 min od Medzinárodného letiska Penang.

Vybavenie hotela: Dôležitou súčasťou sú kúpele, ktoré sú najväčšie a najluxusnejšie na celom Penangu. Procedúry prebiehajú v 11 vilkách.

Ubytovanie: Hotel ponúka izby s výhľadom na more alebo záhrady. V každej izbe sa nachádza prístup na internet, mini bar, kávovar, písací stôl, káblová TV, IDD telefón.

Stravovanie: V areáli hotela na pobreží Batu Feringgi sa nachádzajú reštaurácie svetového mena, či už je to kontinentálna reštaurácia The Feringgi Grill alebo The Spice Market Cafe s typickou domácou kuchyňou. V okolí bazénov sú bary s osviežujúcimi koktailmi a snackom.

Šport: Okrem klasických vodných športov je tu golfové ihrisko, tenisové kurty a Klub zdravia s prístrojmi na cvičenie (stacionárne bicykle, trenažéry na veslovanie...) a s výhľadom na oceán. Takisto je tu štúdio aerobiku.

Zábava: Pre deti je tu pripravené detské ihrisko ale aj centrum hier Adventure Zone, ktorá je určená pre deti i dospelých. Penang ponúka takisto krásnu prírodu a výlety do národných parkov patria k atrakciám ostrova.

Ubytovanie
304 izieb a suít Deluxe seafacing, Deluxe Seaview, Rasa hillview, Premier, Executive Suites, Terrace Suites, Penang suite, Deluxe Suites, Premier Suite, Presidential Suite
Letisko
Penang International Airport
Adresa
Batu Feringgi Beach 11100 Penang Malaysia