Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Sheraton Senggigi Beach Resort
Sheraton Senggigi Beach Resort
Sheraton Senggigi Beach Resort
Sheraton Senggigi Beach Resort

Sheraton Senggigi Beach Resort

Ázia»Indonézia»Lombok

Poloha: Rezort, ktorý obklopuje nádherná scenéria krajiny, sa nachádza na západe ostrova Lombok. Ten je mixom kultúry Bali, čínskej a arabskej kultúry, ktorú reprezentujú najmä tamojší obyvatelia Sasakovia.

Vybavenie hotela: Hotel disponuje aj dvoma luxusnými vilami na pláži so súkromným bazénom a záhradou. Takisto je hotel vybavený kúpeľmi ponúkajúce rôzne druhy relaxačných masáží. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Ubytovanie: Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, súkromným balkónom alebo terasou. Sú položené tak, aby z nich bol nádherný výhľad na exotické záhrady alebo na modré vody Indického oceána. Je v nich internet, plochá TV, TV v kúpeľni, kávovar, stôl, kvety, DVD/CD prehrávač.

Stravovanie: Užiť si tu môžete romantickú večeru, dať si obed pri bazéne alebo popíjať mojito pri západe slnka. Reštaurácie tu ponúkajú jedlá z indonézskej, čínskej i západnej kuchyne.

Šport: kajak, šnorchlovanie, tenis, golf, potápanie, bicykel

Zábava: Najobľúbenejšou činnosťou je spoznávanie tajomstiev mora, ktoré vám pomôže priblížiť Dream Divers Water Sport Center. Môžete si takisto spraviť výlety na okolité ostrovy a spoznávať faunu i flóru. Nezabudnutie na opice v Pusuk Forest.

Ubytovanie
154 izieb, suít a viliek Deluxe Seaside rooms, Deluxe Terrace rooms, Executive Suites, Family Grand Suites, Beachfront Villas
Letisko
Lombok International Airport, 20 min
Adresa
PO Box 1154 Lombok, NTB Mataram 83015 Indonesia