Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves
Singita Grumeti Reserves

Singita Grumeti Reserves

Afrika»Tanzánia»Serengeti

Singita Sasakwa Lodge je jeden z troch Singita Lodges v tejto obrovskej súkromnej osade o rozlohe 137 593 hektárov, čo v praxi znamená, že budete mať k dispozícií kus divokej africkej zeme iba pre seba. Sasakwa Lodge bol postavený v edwardskom štýle, v ktorom nájdete kamenné steny, veľké verandy, vysoké stropy, vznešený nábytok, pričom strieborné predmety dotvárajú celkový obraz interiérov. Každý bungalov má svoj vlastný „infinity“ bazén s výhľadom na nádhernú krajinu.

Singita Sasakwa Lodge je jeden z troch Singita Lodges v tejto obrovskej súkromnej osade o rozlohe 137 593 hektárov, čo v praxi znamená, že budete mať k dispozícií kus divokej africkej zeme iba pre seba. Sasakwa Lodge bol postavený v edwardskom štýle, v ktorom nájdete kamenné steny, veľké verandy, vysoké stropy, vznešený nábytok, pričom strieborné predmety dotvárajú celkový obraz interiérov. Každý bungalov má svoj vlastný „infinity“ bazén s výhľadom na nádhernú krajinu. Prekrásne spálne sú zariadené v typickom africkom štýle a nájdete v nich vlastnoručne vyrobený nábytok z miestneho dreva a kože. Pripomínajúc minulé časy, Sabora Tented Camp ponúka romantické ubytovanie v štýle stanu, pričom každý stan ponúka prepych so starožitným mahagónovým nábytkom, perzskými kobercami a hodvábnymi záclonami. Všetkých šesť stanov je plne klimatizovaných, pričom v každom nájdete televízor so satelitom a DVD prehrávačom. Singita Faru Faru Lodge nájdete na svahu, ktorý je plný rôznych druhov divých zvierat a vtákov a ponúka ubytovanie v štýle safari. Všetky objekty rezortu boli inšpirované okolitou prírodou a ponúkajú eleganciu vo vidieckom prostredí. Rezort ponúka plnú penziu, vrátane exkluzívnych vín a nápojov a safari výlet so sprievodcom.

Ubytovanie
9 chatiek, 9 luxusných stanov, 8 suít & 1 privátna vila / Singita Sasakwa Lodge – 9 luxurious cottages, 1 private retreat Singita Sabora Tented Camp – 9 luxury airconditioned tents Singita Faru Faru Lodge – 8 suites
Letisko
Sasakwa airstrip-scheduled fights&charters
Adresa
Singita Grumeti Reserves Serengeti National Park Tansania