Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands
Singita Sabi Sands

Singita Sabi Sands

Afrika»Južná Afrika»Sabi Sand-Kruger National Park

Ebony Lodge vyžaruje intenzívny pocit domova a rodinnej atmosféry. Luxusné apartmány so slamennými strechami ponúkajú dokonalú zmes eklektických farieb a elegantných materiálov. V Singita Ebony Lodge nájdete dvanásť apartmánov s vlastnou kúpeľňou, vyhrievaným bazénom, krbom, minibarom, chladničkou, trezorom a klimatizáciou. Boulders Lodge je zariadený v modernom štýle a ponúka atmosféru Afriky. Je pomenovaný po obrovskom balvane, ktorý sa nachádzal priamo na mieste, kde dnes stojí vínna pivnica. Singita Castleton Camp je pohodlné útočisko, ktoré zo seba vyžaruje nekonečný šarm.

Ebony Lodge vyžaruje intenzívny pocit domova a rodinnej atmosféry. Luxusné apartmány so slamennými strechami ponúkajú dokonalú zmes eklektických farieb a elegantných materiálov. V Singita Ebony Lodge nájdete dvanásť apartmánov s vlastnou kúpeľňou, vyhrievaným bazénom, krbom, minibarom, chladničkou, trezorom a klimatizáciou. Boulders Lodge je zariadený v modernom štýle a ponúka atmosféru Afriky. Je pomenovaný po obrovskom balvane, ktorý sa nachádzal priamo na mieste, kde dnes stojí vínna pivnica. Singita Castleton Camp je pohodlné útočisko, ktoré zo seba vyžaruje nekonečný šarm. Castleton Camp pozostáva z farmárskeho domu postaveného z kameňa uprostred bujnej záhrady a chatiek. Vo vnútri sa nachádzajú fascinujúce artefakty, ktoré dotvárajú jedinečný luxus. Samotný kemp sa dá rezervovať ako exkluzívna vila, v ktorej sa môže naraz ubytovať až dvanásť hostí. V rezorte nájdete aj kúpele Spa a moderné fitnes centrum, bazén v hlavnej budove, internet a fax. Všetky druhy ubytovania v sebe zahŕňajú plnú penziu vrátane exkluzívnych vín a nápojov a safari výlet so sprievodcom.

Ubytovanie
24 suít a 3 chatky / Singita Ebony Lodge – 12 suites Singita Boulder Lodge – 12 Suites Singita Castleton Camp – 3 double cottages
Dátum otvorenia
1993
Letisko
Singita Sabi Sand-Federal Air-direct fight from Johanesburg or Kruger Int. Airport
Adresa
Singita Sabi Sands Kruger National Park South Africa