Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

KARIÉRA

Hľadáte perspektívne zamestnanie s možnosťou odborného a osobného rastu? Hľadáte motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom? Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou nášho tímu a spoločne prispieť k rozvoju našej spoločnosti.

Žiadosť spolu so štruktúrovaným život v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na mailovú adresu andrea.kruzlicova@magictravel.sk

Voľné pracovné pozície:

1. PRODUCT MANAGER

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: BratislavaTermín nástupu: dohodouDruh pracovnéh pomeru: plný úväzok
Náplň práce:
-aktívna komunikácia a spolupráca so zahraničnými partnermi
-produktové analýzy, štatistiky a prehľady
-príprava produktov na letnú a zimnú sezónu

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie: vysokoškolské

Ďalšie požiadavky:
-aktívna znalosť anglického jazyka
-prax v cestovnej kancelárii min. 2 roky
-znalosť rezervačného systému Galileo alebo Amadeus výhodou
-flexibilita, konunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie

2. REFERENT CESTOVNEJ KANCELÁRIE

-piamy predaj zájazdov
-vypracovávanie cenových kalkulácií podľa individuálnych požiadaviek
-spracovanie obchodnej agendy
-pohyblivá pracovná doba

Požadované vzdelanie: min. stredoškolské s maturitou
-prax v cestovnej kancelárii
-flexibilita, konunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie