Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

RODINNÉ DOVOLENKY

Šťastné deti. Šťastní rodičia. Jednoduchý recept na šťastnú dovolenku. Ale...
Ono to vlastne vôbec nie je jednoduché. Napriek tomu, že mnohé miesta ponúkajú služby špeciálne pre deti, môže byť veľmi ťažké nájsť dovolenku, ktorá je presne tou pravou pre Vás a Vašu rodinu; destináciu, kde dokážu skĺbiť rôzne vekové kategórie, osobnosti a záujmy - a zároveň dať Vám možnosť relaxovať a dobiť baterky.
Pomôžeme Vám zrealizovať perfektnú rodinnú dovolenku. Chceme, aby ste odišli s dôverou, že sme pre Vás pripravili nezabudnuteľný zážitok a vrátili sa s úsmevom. V Magic Travel chápeme, čo znamená skvelá dovolenka pre deti - taká, ktoré ponúka vzrušenie a zábavu po ktorej deti túžia. Na základe našich dlhoročných skúseností v mnohých krajinách sme schopní navrhnúť destinácie, ktoré splnia všetky Vaše priania pokiaľ ide o ubytovanie, zábavu, aktivity a služby, odporučiť najlepšie hotely a letoviská pre Vás a Vaše deti...

ROYAL HIDEAWAY Corales Resort

Európa»Španielsko»Tenerife

Vo februári 2018 otvoril na Tenerife nový exkluzívny päťhviezdičkový rezort zo siete Barceló, ROYAL HIDEAWAY Corales Resort 5*. Nájdeme ho na juhu ostrova, na známom pobreží Costa Adeje v tesnej blízkosti mestečka La Caleta a pláže Playa Enramada. Hotel prináša inovatívny moderný dizajn inšpirovaný koralmi a pozostáva z časti určených výhradne pre dospelých „Corales Beach“ a z časti určených pre rodiny s deťmi „Corales Suites“.

IBEROSTAR Playa de Muro Village

Európa»Španielsko»Malorka

Jeden z najlepších päťhviezdičkových hotelov na Malorke nájdete na pláži ako vystrihnutej z Karibiku, Playa de Muro. O jej kvalite svedčí aj fakt, že sa pýši ocenením modrej vlajky pre najlepšie pláže a nachádza sa hneď vedľa chránenej prírodnej rezervácie S’Albufera Natural Park. Hotel sa nachádza 5 kilometrov od mestečka Puerto Alcudia a asi hodinu jazdy z letiska Palma. Ponúka ubytovanie v 190 zrekonštruovaných izbách a tri vonkajšie bazény ako aj vnútorný vyhrievaný bazén a spa centrum s bohatou ponukou masáží a relaxačných procedúr vrátane čokoládovej terapie.

Falkensteiner Resort Capo Boi, Premium Collection

Európa»Taliansko»Sardínia

V lete roku 2016 bol otvorený úplne nový päťhviezdičkový rodinný rezort Falkensteiner Resort Capo Boi, Premium Collection na jednom z najkrajších ostrovov Stredomoria, na rozprávkovom južnom pobreží Sardínie. Nachádza sa priamo na pláži s výhľadom na úchvatnú zátoku Capo Carbonara Bay a ponúka ubytovanie v 145 izbách, suitách a vilách. Hostia na súkromnej pieskovej pláži majú k dispozícii slnečníky a ležadlá. Pre aktívnych klientov sú k dispozícii tenisové kurty a rôzne druhy vodných športov. Večery je možné si spríjemniť miešanými nápojmi pod holým nebom a pri živej hudbe v plážovom bare.

Sugar Beach Golf & Spa Resort

Afrika»Maurícius»Flic en Flac

Päťhviezdičkový rezort Sugar Beach Golf & Spa sa nachádza na známej pláži Flic en Flac a ponúka nádherné výhľady na Indický oceán. V hoteli nájdete veľkú tropickú záhradu a dva bazény. Hostia môžu využívať wellness centrum a posilňovňu. Hotel ponúka ubytovanie v 258 moderne zariadených izbách s vlastným balkónom, z ktorých niektoré ponúkajú výhľad priamo na oceán. V hoteli je aj niekoľko reštauácií a barov. Tides, reštaurácia priamo na pláži, sa špecializuje na jedlá z morských plodov.

Viceroy Dubai Palm Jumeirah

Viceroy Dubai Palm Jumeirah sa nachádza na hlavnej osi impozantného umelého ostrova  Palm Jumeirah. Po ceste Sheikh Zayed Road, ktorá spája ostrov s pevninou, sa hostia pohodlne, v priebehu 15 minút dostanú do centra Dubaja s hlavnými turistickými atrakciami a nákupnými možnosťami. Ubytovanie ponúka v 352 izbách, 85 suitách a 40 apartmánoch, pričom všetky majú panoramatický výhľad na Perzský záliv a pláž alebo do rozsiahlej záhrady.

Sandals Ochi Beach Resort

All inclusive rezort, určený exkluzívne len pre páry, sa nachádza v blízkosti centra rušného mestečka Ocho Rios, medzi pohorím St. Ann Mountains a tzv. Karibskou riviérou. Ide o najväčší spomedzi rezortov hotelovej siete Sandals.  Rozkladá sa na ploche 50 hektárov, predelenej na dve časti cestnou komunikáciou. Medzi oboma časťami premáva v pravidelných intervaloch hotelový minibus. V prednej časti, bezprostredne pri pláži sa nachádza Riviera Seaside Village, Riviera Beachfront Tower a nový plážový klub.

Half Moon, A Rock Resort

Hotel postavený v koloniálnom štýle sa nachádza na severnom pobreží Jamajky, obkolesený hustým tropickým porastom a už vyše 50 rokov na svojej pôde víta hostí, medzi ktorými nechýbajú svetoznáme osobnosti. Hotel  navštívili americkí herci Paul Newman a Clark Gable, bývalý americkí prezidenti John F. Kennedy a George Bush ako aj viacerí členovia britskej kráľovskej rodiny, vrátane princeznej Margaret, kráľovnej Elizabeth II., princa Philipa, princa Charlesa, či princa Harryho.

Be Live Collection Canoa

All inclusive rezort Be Live Collection Canoa leží na juhovýchodnom pobreží Dominikánskej republiky na krásnej pláži s bielym pieskom, obsypanej palmami, ktorú z jednej strany ohraničuje národný park Parque Nacional del Este, kde sa uprostred krásnej prírody nachádza najväčšie archeologické nálezisko prvých obyvateľov ostrova - Indiánov Taíno. Ubytovanie ponúka v 532 izbách, suitách a vilkách.  Všetky majú balkón alebo terasu, pričom vilky majú terasu vybavenú vlastnou vírivkou.

IFA Villas Bávaro Resort & Spa

All inclusive rezort IFA Villas Bávaro Resort & Spa sa nachádza neďaleko pláže Bávaro, ktorá je so svojím bielym pieskom, tyrkysovo modrou vodou a nádherným koralovým útesom, zaraďovaná medzi najkrajšie na svete. Ubytovanie ponúka v 652 izbách, umiestnených v dvoj a trojposchodových budovách, alebo bungalovoch, roztrúsených v rozľahlej tropickej záhrade. V centre areálu sa nachádza veľký bazén, okolo ktorého sa cez deň koncentrujú rekreačné aktivity a večer živá zábava.