Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

SVADOBNÉ CESTY

V živote každého človeka sú dôležité chvíle, prečo by sa nemohli stať zároveň výnimočné...?

Nevymenili by ste hádky o tom, či budú ružové labute na sedemposchodovej torte alebo nie, za svadbu v luxusnej rezidencii na nádhernom ostrove v Karibiku? Bez stresov a zbytočného predsvadobného zhonu a podľa želania (napríklad aj s labuťami na sedemposchodovej torte). Stačí si vybrať destináciu z našej špeciálnej ponuky a my zabezpečíme všetko ostatné. Poradíme vám ktoré dokumenty sú potrebné k právoplatnosti sobáša a zároveň pre vás pripravíme neopakovateľnú svadobnú cestu... Just married.

ROYAL HIDEAWAY Corales Resort

Európa»Španielsko»Tenerife

Vo februári 2018 otvoril na Tenerife nový exkluzívny päťhviezdičkový rezort zo siete Barceló, ROYAL HIDEAWAY Corales Resort 5*. Nájdeme ho na juhu ostrova, na známom pobreží Costa Adeje v tesnej blízkosti mestečka La Caleta a pláže Playa Enramada. Hotel prináša inovatívny moderný dizajn inšpirovaný koralmi a pozostáva z časti určených výhradne pre dospelých „Corales Beach“ a z časti určených pre rodiny s deťmi „Corales Suites“.

Racconto Boutique Hotel

Európa»Grécko»Parga

Racconto je nový butikový hotel s pôsobivým dizajnom určený iba pre dospelých klientov. Nachádza sa 900 metrov od centra mestečka Parga a jeho hlavnej pláže. Okolie hotela obklopuje príroda, množstvo olivovníkov a úchvatné pohorie Epirus. Ubytovanie poskytuje v 8 štandardných izbách a 3 suitách s dekoráciami od módnej značky Hermes. V hoteli sa nachádza bazén s oddychovou zónou a barom, kde si hostia môžu vychutnať vynikajúce miešané nápoje. Reštaurácia servíruje grécke jedlá kombinované so sushi a kvalitné vína. Časť hotela je vyhradená pre meditácie a nájdete tu tiež knižnicu.

Banyan Tree Lang Co

Ázia»Vietnam»Lang Co, Central Vietnam

Na pobreží centrálnej časti Vietnamu, v nádhernej zátoke Lang Co nájdete luxusný päťhviezdičkový rezort známej hotelovej siete Banyan Tree. Jedná sa o rozsiahly exkluzívny vilový komplex postavený v štýle tradičnej vietnamskej kráľovskej architektúry. Otvorené nádvoria, tradičné vietnamské látky a hrnčiarske výrobky nájdeme v celom rezorte. Rezort pozostáva z 56 víl, z ktorých všetky majú svoj súkromný bazén. Vily sú dekorované elegantnými maľbami a ekologickými materiálmi ako napr. bambus a ratan.

Jade Mountain

Karibská oblasť»Sv. Lucia»Anse Chastanet

Jade Mountain ponúka organickú architektúru, ktorá verne odzrkadľuje scénickú krásu ostrova Sv. Lucie. Čakajú tu na Vás nielen priestranné spálne, ale aj veľké obývacie priestory a krásny privátny bazén, z ktorého sa núka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Keďže chýba štvrtá stena, útočiská Jade Mountain ponúkajú možnosť zažiť nielen autentickú krásu ostrova Sv. Lucia, ale aj všadeprítomného Karibského mora. V samotných apartmánoch nenájdete ani telefón, rádio či televízor, ale internet je k dispozícii na recepcii.

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Nikki Beach Resort & Spa Dubai sa nachádza priamo na rozľahlej privátnej pláži umelo vytvoreného ostrova Pearl Jumeirah, čo hosťom umožňuje naplno si vychutnať kúpanie vo vodách Perzského zálivu s úžasnými výhľadmi na panorámu Dubaja. Poloha hotela zároveň ponúka výbornú dostupnosť do centra Dubaja s množstvom rôznych nákupných centier a zaujímavých turistických atrakcií. 117 izieb a suít a 15 exkluzívnych víl je pripravených tak, aby pobyt v nich uspokojil aj toho najnáročnejšieho hosťa.

Palazzo Versace Dubai

Palazzo Versace Dubai je po Palazzo Versace v austrálskom Gold Coast len druhým na svete, nesúcim meno slávneho talianskeho dizajnéra. Veľkolepá architektúra s arabskými prvkami, taliansky mramor a ručne zhotovené sklenené mozaiky dodávajú novej budove atmosféru paláca. Ubytovanie ponúka v 150 izbách a 65 suitách, zariadených nábytkom vyrobeným dizajnérskym domom Versace exkluzívne pre priestory hotela, takže hostia si môžu  užiť okázalý Versace luxus do najmenšieho detailu.

Mandarin Oriental Marrakech

Afrika»Maroko»Marakech

Mandarin Oriental Marrakech bol otvorený v roku 2015 v čarovnom marockom meste Marakéš. Nachádza sa na pozemku s rozlohou 20 hektárov a poskytuje neopakovateľné výhľady na zasnežené vrcholky pohoria Atlas. Známe námestia Jemaa El Fna sa nachádza 10 minút jazdy od hotela a do historickej Mediny sa dostanete za 5 minút. Hotel ponúka ubytovanie v 54 súkromných vilách zariadených v arabskom štýle s vlastným bazénom, záhradou a vírivou vaňou. K dispozícii sú aj suity so strešným bazénom a súkromnou terasou.

Sandals Royal Caribbean Resort & Private Island

Karibská oblasť»Jamajka»Montego Bay

Sandals Royal Caribbean Resort & Private Island je určený výlučne pre páry. Nachádza sa východne od mesta Montego Bay, len 10 minút jazdy od medzinárodného letiska Sangster International Airport. Veľkou atrakciou rezortu je privátny ostrov s odľahlou plážou, bazénom, barom, thajskou reštauráciou a hotelovým Red Lane Spa. Ostrov je prístupný výhradne hosťom Sandals Royal Caribbean, ktorí tu cez deň nájdu maximálne súkromie a podmienky pre úplný oddych, zatiaľ čo večer sa ostrov mení na centrum búrlivej zábavy.

Sandals Negril

Hotel Sandals Negril, určený rovnako ako všetky hotely siete Sandals výlučne pre páry, sa nachádza na preslávenej negrilskej „Sedemmíľovej pláži“ s krásnym bielym pieskom.  Je držiteľom EarthCheck Double Platinum certifikátu, za neoblomnú dlhodobú oddanosť životnému prostrediu a zeleným princípom. Ponúka ubytovanie v 222 izbách a suitách, z ktorých všetky sa nachádzajú len pár krokov od pláže.

Sandals Montego Bay

Karibská oblasť»Jamajka»Montego Bay

Sandals Montego Bay je vôbec prvý hotel spoločnosti Sandals.  Rovnako ako všetky ostatné hotely siete, je určený výlučne pre páry.  Nachádza sa na jednej najväčších súkromných pláží na severnom pobreží Jamajky, len 10 minút od rušného centra Montego Bay. Je známy tým, že v ňom party nikdy nekončí, preto je ideálnym miestom dovolenky pre páry, ktoré obľubujú zábavu. Každý deň v týždni sa tu koná party s iným tematickým zameraním. Ponúka ubytovanie v 250 izbách a suitách 19 rôznych kategórií.