Four Seasons Resort Mauritius at Anahita

Four Seasons… ikona v hoteliérstve.

Nadčasová elegancia a nekompromisná kvalita služieb podľa vízie jej zakladateľa, kanaďana Isadore Sharpa.

Správna voľba pre náročného cestovateľa – klasika, ktorý si rád užíva výnimočné destinácie a hotely s bohatým dedičstvom.

 

Na východnom pobreží Maurícia, na cípe polostrova Beau Champ obklopenom lagúnou a pokojnými vodami Indického oceánu, leží rezort Four Seasons Resort Mauritius at Anahita.

Kúsok raja na Zemi s bujnými záhradami, kde čas plynie akosi pomalšie. Rodiny s deťmi si tu vychutnajú čas strávený spolu na maximum, pričom zamilované páry sa nikým nerušene stratia v romantických zákutiach. Všetko je tu totiž o štedrosti priestoru a súkromí. V rezorte je len 6 víl, 10 rezidencií a 1 suita. Každá z nich má veľkorysú rozlohu, súkromný bazén a bujnú záhradu, takže každý si tu nájde vlastný kúsok raja.

 

Iba niekoľko minútovou plavbou loďkou sa dostanete na panenskú súkromnú pláž rezortu s názvom Fours Seasons Ile aux Cerfs. Každé ráno Vás tu privíta čerstvo česaný jemný biely piesok. Pokoj na pláži je v kontraste s bujným podmorským životom panujúcim pod hladinou oceánu. Okrem šnorchlovania sa môžete venovať vodným športom, golfu na jednom z dvoch svetových golfových ihriskách, tenisu, yoge či cvičeniu, cyklistike a ľahkej turistike na spoznávanie endemickej flóry a fauny. Po aktívnom dni môže nasledovať omladzujúca, skrášľujúca alebo relaxačná procedúra v exotickom spa.

 

Rezort ponúka plejádu gastronomických pôžitkov, 4 bazény, morské exkurzie s rezidentným biológom, lekcie varenia a rôzne iné aktivity.

Deti vo veku 4-9 sa zabavia v Hobbit Village Kids Club s pestrým programom, detským bazénom, relaxačnou zónou, amfiteátrom, mini pekárňou či hracou miestnosťou.

Mládež vo veku 10-18 rokov nájde množstvo aktivít vhodných pre teenagerov v Karokan Young Adults Centre.

Váš osobný butler sa postará o program šitý na mieru Vašej rodine ako aj o Vaše pohodlie.

 

GASTRONÓMIA

  • Beau Champ – moderné francúzske bistro
  • Bambou – mediteránske a maurícijské špeciality
  • Acquapazza – súčasná talianska kuchyňa
  • Umi.Zaka – ázijská kuchyňa inšpirovaná morskými plodmi
  • La Plaz Beach Grill – gril a morské plody
  • Blu´Zil – ľahké tapas a domáce koktejly

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

17

Typy izieb

Suite
Pool Villa
One bedroom Residence Villa
Two bedroom Residence Villa
Three bedroom Residence Villa
Four bedroom Residence Villa
Five bedroom Residence Villa

Transfer

Pozemný
45 min

Mám záujem

You don't have permission to register