Kurumba Maldives

Blízko k letisku

Rezort Kurumba Maldives je členom Universal Resorts. Maldívska značka vznikla pred vyše 45 rokmi a bola priekopníkom cestovného ruchu v tomto ostrovnom štáte. Dovtedy to bol malý národ, ktorý žil predovšetkým z rybárčenia. Kurumba bola otvorená v roku 1972 ako prvý rezort na Maldivách. Z jednoduchého konceptu „tropical village“ vyrástol počas rokov do terajšieho „Grand Hotelu“ Maldív a značka Universal dnes už vlastní 9 úspešne fungujúcich rezortov. Charakterizuje ich bohatá história, tradičná maldívska atmosféra a kvalitné služby.

 

Kurumba sa nachádza vo vzdialenosti len 10 minút rýchloloďou od medzinárodného letiska v Malé. Ostrov je pomyselnou bránou do krajiny, ktorá sa tak nápadne podobá kúsku raja na Zemi. Je domovom bujnej tropickej vegetácie obklopenej bielymi plážami s jemným pieskom a tyrkysovou lagúnou, ktorá ponúka vynikajúce podmienky na šnorchlovanie a širokú škálu vodných športov a aktivít pre deti aj dospelých. Loďou sú dostupné aj vynikajúce miesta na potápanie.

 

Ostrov ponúka 180 ubytovacích jednotiek – od izieb ukrytých v tieni paliem po vilky s priamym prístupom na pláž. V interiéri prevláda klasický, ležérny štýl korešpondujúci so svojím tropickým okolím. Nájdete tu 2 tenisové kurty, fitness centrum, športový areál, detský klub Majaa s programom pre deti aj teenagerov a vodnými atrakciami, široký výber výletov loďou, kreatívne dielničky, 2 bazény, butiky, fotoštúdio, kino a playstation, herný kútik, yogu, fitness aktivity a Veli Spa s množstvom procedúr.

 

Na svoje si prídu aj gastropôžitkári. Na ostrove je k dispozícii 8 reštaurácií. Vychutnať si tu môžete medzi inými napríklad indickú, thajskú, talinsku, a samozrejme aj miestnu kuchyňu. V hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere v podobe bohatých bufetov s medzinárodnou kuchyňou. Po večeri sa stačí premiestniť do jedného z barov, kde si západ slnka užijete s exotickým coctailom v ruke a živou hudbou, ktorá vytvára tú pravú maldívsku dovolenkovú atmosféru. Večer môžete pohodovo ukončiť v shisha bare.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

First Class hotely 4.5

Počet izieb

180

Typy izieb

Family Villa
Pool Villa
Deluxe Room
Superior Room
Beach Villa

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register