Lux* Belle Mare Resort & Villas

Pod rekonštrukciou

Lux* Hotels & Resorts je kvalitná a populárna značka medzi náročnými cestovateľmi, ktorá prevádzkuje hotely na Mauríciu, Maldivách, na Reunione a v Číne, a aktuálne expanduje aj do Francúzska a Vietnamu. Svojim hosťom ponúka služby na vysokej úrovni, elegantné priestory a výnimočnú gastronómiu… ale trochu inak… a to v sviežom, ležérnom a sofistikovanom štýle. Jej víziou je „Help people to celebrate life“, čo znemená živý a trendy koncept, v ktorom sa kladie veľký dôraz na detail, chic štýl, a autentické zážitky, či už v plážových hoteloch, v meste, alebo v prírode.

 

Zmysel značky pre hravosť a detail dokazujú aj také „drobnosti“, ako napríklad Strom želania, alebo Správa vo fľaši.

Strom želania je zväčša v srdci rezortu. Môžete naň priviazať svoje želanie a hovorí sa, že strom splní aj najtajnejšie túžby. Správu fo fľaši môžete nájsť v piesku kedykoľvek pri prechádzke po pláži. Ukrýva sa v nej napríklad poukaz na masáž grátis, alebo iné, príjemné prekvapenie ?

 

Každý hotel má svoju vlastnú pražiareň kávy Café Lux*, kde si vychutnáte fantastickú kávu z obnoviteľných plantáží sveta, spracovanú ako inak, ako čisto eko a humánnymi postupmi. Večer si hostia môžu vychutnať pri sledovaní dobrého filmu na obriom plátne priamo na pláži v Cinema Paradiso, alebo pretancovať noc v spoločnosti svetových DJov, ktorí v hoteloch hosťujú. Rezorty Lux* sú populárne aj medzi celebritami a influencermi.

 

Lux* Belle Mare Resort & Villas leží na divokom východnom pobreží „cukrového ostrovu“ Maurícius. Ponúka to najlepšie z ozajstného „island life“: trblietavú lagúnu a pláže s bielym pieskom, bezkonkurenčnú atmosféru a šarm, obrovský bazén, pohodlné suity aj súkromné plážové vily s krásnym designom, famózne reštaurácie a gastronomické zážitky, organickú záhradu, domácu zmrzlinu a mnoho iných lákadiel v typickom Lux* štýle „barefoot beach chic“.

Leží na 45 km od letiska (1 hod) a 50 km od hlavného mesta Port Loius (50 min).

 

Hostia tu môžu holdovať golfu na jednom z najkrajších ihrísk sveta, môžu objavovať ostrov počas jazdy na koni, zacvičiť si jógu pri dych vyrážajúcom východe slnka, alebo omladnúť v špičkovom spa. Deti sa zabavia v detskom klube Play, teenageri v teen clube Studio 17.

Mari Kontan je bar pri bazéne, ktorý sa po zotmení stáva srdcom rezortu. Panuje v ňom atmosféra „celebration of life“ a v jej duchu tu môžete ochutnať pravé chute „cukrového ostrovu“ v podobe 112 druhov rumu alebo 12 miestych druhov cukru. Môžete si tu namiešať vlastný coctail, zúčastniť sa lekcií kreolu alebo tanca Sega.

V K Bar môžete spoznať Oscara Olsena, miestneho pivára, pod ktorého velením tu vyrábajú vlastné pivo a môžete ochutnať mnošztvo netradičných druhov. Večer môžete ukončiť v G&T 100 Club, kde si priamo pod hviedzami vychutnáte množstvo svetových značiek ginu.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

186

Typy izieb

Beach Pool Villa
Suite
Family Suite

Transfer

Pozemný

Mám záujem

You don't have permission to register