Lux* South Ari Atoll

6 reštaurácií, 4 bary a kaviareň

Lux* Hotels & Resorts je kvalitná a populárna značka medzi náročnými cestovateľmi, ktorá prevádzkuje hotely na Mauríciu, Maldivách, na Reunione a v Číne, a aktuálne expanduje aj do Francúzska a Vietnamu. Svojim hosťom ponúka služby na vysokej úrovni, elegantné priestory a výnimočnú gastronómiu… ale trochu inak… a to v sviežom, ležérnom a sofistikovanom štýle. Jej víziou je „Help people to celebrate life“, čo znemená živý a priateľský koncept, v ktorom sa kladie veľký dôraz na detail a autentické zážitky, či už v plážových hoteloch, v meste, alebo v prírode.

 

Zmysel značky pre detail dokazujú aj také „drobnosti“, ako napríklad Strom želania, alebo Správa vo fľaši.

Strom želania je zväčša v srdci rezortu. Môžete naň priviazať svoje želanie a hovorí sa, že strom splní aj najtajnejšie túžby. Správu fo fľaši môžete nájsť v piesku kedykoľvek pri prechádzke po pláži. Ukrýva sa v nej napríklad poukaz na masáž grátis, alebo iné, príjemné prekvapenie 🙂

 

Každý hotel má svoju vlastnú pražiareň kávy Café Lux*, kde si vychutnáte fantastickú kávu z obnoviteľných plantáží sveta, spracovanú ako inak, ako čisto eko a humánnymi postupmi. Večer si hostia môžu vychutnať pri sledovaní dobrého filmu na obriom plátne priamo na pláži v Cinema Paradiso.

 

V Lux* South Ari Atoll si prídu na svoje aj skutoční pôžitkári, hlavne čo sa týka gastronómie. Môže sa totiž pochváliť plejádou reštaurácií a barov, kde hosťujú šéfkuchári svetového formátu. Hostia si môžu vychutnať medzi inými napríklad stredomorskú, či japonskú kuchyňu, nehovoriac o ázijských chutiach. K dispozícii je aj niekoľko barov s vynikajúcou ponukou, kde si môžete vychutnať západ slnka s exotickým coctailom v ruke, alebo stráviť večer tancom. V rezorte sa pravideľne striedajú celebritní DJi z celého sveta.

 

Vśetky reštaurácie a bary, ako aj ubytovanie sa nesie v štýle typickom pre Lux*, tzv. „beach chic„. Vynikajúco ho vystihujú aj ich názvy, ako napríklad Beach Rouge alebo Senses. V ponuke je 193 viliek roztrúsených po vyše 2 km pláži s jemným bielym pieskom, alebo na koloch nad kryštálovou vodou lagúny.

 

V okolí ostrova nájdu potápači 13 skvelých miest na potápanie. V hoteli pôsobiaci morský biológ ochotne poradí, kde stretnúť žraloky veľrybie, alebo zabaví deti ukážkou výsadby koralu či korytnačej škôlky. V lagúne môžu hostia kŕmiť manty, plaviť sa tradičnou maldívskou loďkou dhoni „za západom slnka“, alebo rybárčiť.

 

Ako inak, aj tu je k dispozícii široká škála vodných športov. Po aktívnom dni je skvelou voľbou regenerácia v Lux* Me Spa. Kým rodičia relaxujú, menšie deti si užijú množstvo zábavy v Kids Clube, väčšie deti zas v Teens Clube.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

189

Transfer

Let

Mám záujem

You don't have permission to register