Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa

LEISURE REZORT
GOLF

Beachcomber je lokálna značka, symbol bohatého Maurícijského dedičstva zakoreneného v hoteliérstve a pohostinnosti. Prevádzkuje 8 hotelov na tomto krásnom ostrove, kde nájdete „lahodný coctail“ rôznych kultúr, historického aj prírodného dedičstva, gastronómie a pohodového ostrovného života. Čas tu plynie akosi inak: v rytme jemného vánku nesúceho vôňu korenín a trstinového cukru, ako aj vĺn blankytného Indického oceánu.

 

Paradis je sesterským rezortom Dinarobinu, hotel rovnakej kategórie, ale zameraný skôr na rodiny, aktívnu dovolenku a športové vyžitie. Má výbornú lokalitu na juho-západnom cípe ostrova s horou Le Morne v pozadí. Hostia môžu využívať služby oboch rezortov, vrátane 8 reštaurácií a barov a golfového ihriska.

K dipozícii sú priestranné izby s rozlohou od 50 m², ako aj 13 súkromných víl. Hostia tu zároveň nájdu detský klub s detským bazénom, Spa Beachcomber, širokú škálu vodných a pozemných športov, nočný klub, golfové ihrisko a mnoho ďalšieho.

 

Objavujte úžasné okolie rezortu počas letu helikoptérou alebo jazdy na koni. Vyskúšajte golfovú akadémiu alebo kurzy kitesurfingu. Nech už snívate Vy alebo Vaši najbližší o čomkoľvek na aktívnej dovolenke, v Paradis sa Vám to určite splní. Počas pobytu sa môžete premiestniť na 1-2 noci aj do iného hotelu siete Beachcomber a rovnako môžete vyskúšať reštaurácie ostatných hotelov počas Vašich potulkov ostrovom.

 

GASTRONÓMIA:

Le Brabant – hlavná reštarurácia s výhľadom na bazén a pláž

La Palma – reštaurácia so stredomorskou kuchyňou

Blue Marlin – gourmet reštaurácia na pláži ponúkajúca pokrmy z čerstvých rýb a darov mora

La Ravanne – lokálna kuchyňa

Cena na 1 osobu od 937€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
raňajky
Všetky dane a miestne poplatky
Špeciálna cena platí na vybrané obdobia.
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

333

Typy izieb

Private villa
Family Suite
Tropical Room
Ocean Room
Junior Suite
Beachfront Room
Senior Suite

Transfer

Pozemný
60 km

Mám záujem

You don't have permission to register