Raffles Maldives Meradhoo

Elegantný, štýlový a sofistikovaný… kto pozná značku Raffles s históriou od roku 1887, vie, že presne toto od nej môže očakávať. Raffles Maldives Meradhoo je úplne nový rezort, ktorý otváral 1.februára 2019.

 

Nachádza sa na atole Gaafu Alifu, v južnej časti Maldív, mimo najväčšieho turistického ruchu, v dostatočnej vzdialenosti, aby ste zabudli na starosti každodenného života a oddali sa tropickej prírode a ležérnemu luxusu, ako aj vlastnému rytmu hotela Raffles.

 

Leží na dvoch ostrovoch a ponúka iba 38 plážových a vodných víl, takže je skutočným útočiskom pre cestovateľov, ktorí túžia po špičkovom servise, a nádhernom prírodnom prostredí s bujnou vegetáciou, kryštálovými lagúnami a bielym pieskom.

 

Každá vila má personalizovaný bar, vlastného butlera, ktorý je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vlastný bazén, špičkové vybavenie a nenapodobiteľnú atmosféru, vďaka ktorej sa Raffles preslávil. Prevládajú farby oceánu a ecru, a dominuje v nich ležérna elegancia a vzdušné priestory.

 

V rezorte nájdete 3 reštaurácie a 2 bary, kde si môžete vyberať z gastronomických zážitkov na svetovej úrovni, alebo si vychutnať exotický coctail pri západe slnka. Svoje telo aj mysel môžete zregenerovať v prekrásnom spa postavenom nad tichými vodami Indického oceánu. Môžete sa venovať šnorchlovaniu, potápaniu a športom.

 

Súčasťou rezortu je aj Raffles Royal Residence s tromi spálňami a rozprávkovou rozlohou 1.250 m².

 

Lokalita: Gaafu Alifu atoll

 

Transfer z medzinárodného letiska v Malé: 60 minútový let domácou linkou, následne krátka jazda rýchloloďou

 

GASTRONÓMIA:

 

Thari – reštaurácia na raňajky, ľahké obedy a večere s uvoľnenou atmosférou na pláži

The Firepit – barbecue reštaurácia

Yuzu -Nikkei Cuisine – fusion reštaurácia

Yapa Sunset Bar

Long Bar

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

38

Typy izieb

Beach Villa
Deluxe Beach Villa
Beach Residence
Overwater Villa
Sunset Overwater Villa
Overwater Residence
Sunset Overwater Residence

Transfer

Let
60 min

Mám záujem

You don't have permission to register