Rixos Premium Dubai

PARTY HOTEL

Štýlový mestský hotel Rixos Premium Dubai sa nachádza v srdci dubajskej rezidencie JBR. 35 poschodové ikonické kryštálové vežiaky ponúkajú panoramatický výhľad na pláž a najväčšie ruské koleso na svete Ain Dubai. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti obľúbených nákupných bodov, ako sú The Walk, Dubai Marina Mall, Mall of the Emirates a rušná mestská diaľnica Sheikh Zayed Road.

 

Zažite trendové bývanie, kde sa ikonický dizajn snúbi so súčasným luxusom a otvorte sa exkluzívnym a očarujúcim zážitkom v meste, ktoré je jedným zo stredobodov sveta.

 

Okrem štýlových izieb a apartmánov s priamym prístupom na pláž Azure Beach Dubai si vychutnáte najmodernejšie konferenčné a banketové sály, ako aj dovedna deväť cenami ovenčených reštaurácií a barov. Fanúšikovia módnych trendov si isto nenechajú ujsť luxusné nákupy v koncepčných maloobchodných predajniach, ako sú Rodeo Drive, Via Rodeo a Ocean Drive, ktoré sa nachádzajú na prízemí hotela Rixos Premium Dubai.

 

Samozrejmosť siete Rixos sú Roxy Kids Club a Spa & Wellness. Hotel ponúka 1 detský bazén, 2 ďalšie bazény, 6 víriviek s exkluzívnymi kabínkami, množstvo zábavných programov – od diskoték cez divadelné predstavania až po rôzne hudobné a tanečné show. Odporúčame ho cestovateľom, ktorý majú radi ruch a život a neodradí ich, že občas musia „zabojovať“ o miesto na pláži. Vybrať si hostia môžu raňajky alebo polpenziu.

 

GASTRONÓMIA:

Turquoise Restaurant – bufetová reštaurácia podávajúca raňajky, obedy a večere formou štedrých bufetov s tradičnou a tureckou kuchyňou

Ammos Restaurant – grécka reštaurácia so stredomorskou kuchyňou a tradičnými gréckymi večermi

Asil Restaurant – súčasná fusion kuchyňa, v ktorej sa miešajú prvky arabskej gastronómie s tureckými, marockými a libanonskými chuťami

Azure Beach Lounge – ležérny plážový lounge, kde sú ázijské chute obohatené o tóny piána alebo saxofónu

Black Tap Restaurant – americké burgre, shaky a dobrý DJ každý večer

Luigia Restaurant – talianska a’la carte reštaurácia

STK Restaurant – moderný steakhouse

Godiva Coffee – čokoládovňa

Lock, Stock & Barrel – jedno z najžiadanejších party miest na JBR

 

 

 

Cena na 1 osobu od 1.480€

Cena sa vzťahuje na pobyt s dĺžkou 7 nocí.
Cena zahŕňa:
ubytovanie pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe/ vile základnej kategórie
raňajky
Cena neobsahuje letenku, ktorú Vám radi vypracujeme v nezáväznej kalkulácii.

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

414

Typy izieb

Deluxe Room
Junior Suite
Premium Room

Transfer

Pozemný
35 km

Mám záujem

You don't have permission to register