Six Senses Fiji

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Fiji, žiarivý klenot skvostného ostrova Fidži, sľubuje nevšedné zážitky.

 

Každá z moderných víl s nádychom tradície má súkromný bazén s prístupom na pláž s bielym pieskom. Ak cestujete s rodinou či priateľmi, neváhajte využiť služby rezidencií s viacerými spálňami, plne vybavenou kuchyňou, grilom, vlastným bazénom, ako aj bezplatné stráženie detí.

 

Wellness Village obklopená bujnou vegetáciou je miesto, kde si môžete vyložiť nohy a starosti hodiť za hlavu.

 

Vaše chuťové bunky si prídu na svoje, všetky rezortné reštaurácie totiž využívajú na prípravu jedál a nápojov čerstvé miestne suroviny.

 

V Six Senses Fiji robia maximum pre životné prostredie, rezort je stopercentne poháňaný solárnou energiou a vodu dostanete len do sklenej fľaše.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

24

Typy izieb

Hideaway Pool Villa
Hideaway Pool Suite
Beachfront Pool Villa
Marina Pool Residence
Oceanview Pool Residence
Beachfront Pool Residence

Transfer

Pozemný
10 min

Mám záujem

You don't have permission to register