Six Senses Yao Noi

Hotelová sieť Six Senses vznikla v roku 1995. Dnes je členom IHG a prevádzkuje vyše 15 hotelov v destináciách ako Bután, Kambodža, Indonézia, Vietnam, ale aj Turecko, Omán, Maldivy či Seychely. Ako naznačuje aj jej názov, sieť má holistický koncept, v centre ktorého stojí rovnováha človeka, ktorá však súvisí s autentickosťou okolia (výber jedinečných destinácií a najlepších lokalít), s ochranou životného prostredia (znižovanie množstva plastového odpadu), s udržateľnosťou (projekt Earth Lab) a lokálnymi komunitami (spolupráca, podpora a integrovanie lokálnych komunít). Mottom Six Senses je „A passion for wellness, community, sustainable design and smiles„.

 

Six Senses Yao Noi sa nachádza na krásnom ostrove medzi Phuketom a Krabi, v zálive Phang Nga. Príchod do hotela je pohodlný, či už pristanete v Phukete alebo Krabi. Cesta motorovým člnom trvá cca 45 minút. Po príchode Vás okamžite opantá pocit absolútnej slobody, relaxu a dobrodružstva. Rezort je v úplnej symbióze s okolitou prírodou, akoby ste sa každým nádychom stávali jej súčasťou. Dych vyrážajúci výhľad na záliv, bujná vegetácia poskytujúca úplne súkromie, špičkové Six Senses Spa, kino pod hviezdami, skvelé reštaurácie a bary, a ubytovanie v 56 samostatných vilách so súkromným bazénom a výhľadom na buš alebo na more, s elegantným a vzdušným interiérom a sofistikovaným vybevním… to všetko je Six Senses Yao Noi..

 

…Okrem toho je to aj miesto dobrodružstiev, či už cestujete s rodinou a deťmi, alebo s partnerom/ partnerkou.

 

Okrem potápania, šnorchlovania, množstva vodných športov, tradičných lekcií varenia a batikovania môžete objavovať fascinujúce okolie viacerými spôsobmi: pešo sa prechádzať v mangrovovom háji, na kokosovej či ryžovej plantáži, bicyklovať sa krížom-krážom bohatou flórou pomocou mapi alebo člena personálu hotela, môžete sa previezť miestnymi dedinkami tuk tukom, spraviť si piknik motorovým člnom na okolitých ostrovoch, ako napr. Phi Phi alebo Phuket, alebo si môžete obzrieť okolie z helikoptéry – fantárii sa tu medze nekladú. Môžete sa venovať turistike alebo lezeniu po vápencových skalách, navštíviť plantáž gumových stromov, venovať sa eko aktivitám v spoločnosti lokálnych obyvateľov, objavovať prehistorické nástenné maľby v jaskyni, alebo sa jednoducho plaviť po tých istých vodách, ako toho času Agent 007, alias Roger Moore v Mužovi so zlatou zbraňou.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Luxusné hotely 5

Počet izieb

56

Typy izieb

Beach Pool Villa
Family Pool Villa
Pool Villa

Transfer

Rýchloloď

Mám záujem

You don't have permission to register