Zaton Holiday Resort

APARTMÁNY, CAMPING, GLAMPING

Zaton Holiday Resort je dovolenková dedinka pri prímorskom mestečku Zaton kúsok od Zadaru.
Nájdete tu apartmány, camping, mobilné domčkeky a možnosti glampingu – možnosti ubytovania ako aj športového a zábavného programu sú tu priam nekonečné.

 

 

Zaton Hiloday Resort sa rozprestiera pozdĺž 1.5 km dlhej pláže s modrou vlajkou, ktorá je prevažne piesková, miestami kamienková, a má príjemný voľný vstup do mora vhodný aj pre malé nožky. Nájdete tu všetky potrebné služby: ležadlá a slnečníky, kabínky a sprchy, tobogan, plážový volejbal, vodné športy, beach bar a iné.

V samotnom rezorte nájdete 2 bazény pre dospelých a teenagerov, detský bazén, plavecký bazén, 3 menšie + 1 väčší bazén s hydromasážou a ďalšie 2 bazény pre najmenších. Zábava pokračuje v detskom klube aj mimo neho, na preliezkach, v podobe hier a programov, a večer v podobe diskoték a predstavení v amfiteátri.

Gastronomická ponuka je tiež veľmi pestrá. Môžete si objednať raňajky alebo polpenziu. Nájdete tu bufetovú aj a’la carte reštauráciu, pizzeriu, tavernu, pekáreň a niekoľko kaviarní, barov a zmrzlinární, kde počas celého dňa nájdete osviežujúce drinky aj snacky.

Cena na vyžiadanie

Kategória hotela

Premium hotely 4

Počet izieb

319

Typy izieb

Apartmány
Camping
Mobilné domčeky
Glamping

Transfer

Pozemný
658 km od Bratislavy

Mám záujem

You don't have permission to register